Dosyalarınızın Kontrolünü Ele Alın

Erdem Yener

Asistan
Oldukça kolay ve hızlı bir biçimde bilgisayarınızdaki tüm dosyalarınızı yönetmek istiyorsanız Q-Dir adlı bu ufak yazılıma göz atın.

Bilgisayarınızda yer alan binlerce dosyanın kontrolünü tam anlamıyla sağlayamıyorsanız Q-Dir, ufak boyutu ve basit arayüzü ile en büyük yardımcınız olacak. Programın içerisinde birden fazla ekran ile çalışma imkanınız bulunuyor. Böylece bir yerde bulunan klasörlerinizi hemen öteki ekranlardaki diğer klasörlere sürükleyerek kopyalama işleminizi hızlıca yapabiliyorsunuz. Programın temel mantığını oluşturan sürükle bırak özelliği işlemlerinizde fazladan bir hız kazancı sağlıyor.Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Diğer Özellikleri İnceleyin

Dosyaların görünümünü ayarlayabilme, panoya istediğiniz klasörü sonradan kullanabilmek üzere gönderebilme, sık kullanılan dosya ve klasörlerin ayarlanabilmesi, istediğiniz klasörleri başka renklerle işaretleyebilme, tüm dosya formatlarını tanıyabilme, filtreleme seçenekleri programın sahip olduğu onlarca özellik arasında sayılabilir.

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Nenad Hrg
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net


 

ZorhaK

Rektör
Erdem hızlı bir giriş yapmışssın foruma .İçinde biriken paylaşma isteğini forumda patlattığın için tekrar teşekkürler..:)
 

kaberdey

Profesör
süpermiş, tam aradığım program walla
explorer2 kullanıyordum ama onda sadece iki pencere ile çalışabiliyordum, bu harika oldu, çok teşekkür ederim...
 

balcis

Doçent
valla çok gerekli, teşekkür ederim. bunun benzeri programlar da bulabiliriz herhalde bu kadar marifetli.
 
Üst