Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
yıllardır severek kullanıyoruz.. hala kullanmayan varsa artık cıksın mağarasından :)

solarsystem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler ne zamandır iyi bir format dönüştürücü arıyordum.

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Ücretsiz olması , kolay kullanım ve türkçe dil desteği kullanmaya cazip kılıyo..

@aykutyenihan , düşünerek yaz biraz bu programı öğrenmeden önce sendemi mağaradaydın ?? kim mağarada yaşar ??

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
yav usta saka yaptık nedendir bu her lafa cevap verme, tartısma istegi.. kullanmayan kullansın faydalansın dedik... tamam ben hala magarada yasıyorum sen canını sıkma yeter...

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar ben format factory programını severek kullanıyordum fakat elimde .flv uzantılı 2 saatlik bir video dosyası var. Bu dosyanın sadece ilk 15 dk sını çeviriyor ve tamamlandı diyor. Kaç kere denediysem hep aynı sonuç...

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Arkadaşlar ben format factory programını severek kullanıyordum fakat elimde .flv uzantılı 2 saatlik bir video dosyası var. Bu dosyanın sadece ilk 15 dk sını çeviriyor ve tamamlandı diyor. Kaç kere denediysem hep aynı sonuç...

FormatFactoryde bir sorunla karşılaşırsam Adobe CS5 Master Collection ile gelen Adobe Media Encoder'ı kullanıyorum :) Rahatlıkla tavsiye edebilirim...

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
FormatFactoryde bir sorunla karşılaşırsam Adobe CS5 Master Collection ile gelen Adobe Media Encoder'ı kullanıyorum :) Rahatlıkla tavsiye edebilirim...

şu anda xmedia recode u deniyorum bakalım noolacak. Tavsiyen için sağol ama adobenin flash player dışında hiçbir programını kullanmıyorum. Başka bir tavsiye varsa alabilirim.