Dostlar Yeni Pc Topliyacam Ve Fiyat Performans Bide Uzun süre Goturebilicek Bir Pc

Bu konuyu okuyanlar

Auwusuwg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben iyi bir sistem toplamak istiyorum yani oyunlarda ayarlar en iyide bile fps yüksek olmasını istiyorum çok güzel görüntü kalitesinin olmasını felan ekipman olarakta önere bileceginiz klavye mause oyuncu kulaklığı ne önere bilirsiniz sistem parçalarından anlamıyorum Mesala şu marka şu model gibi teşekkürederim.

Oguzhan1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle bütçen ne açıklama kısmına herşeyi yazmıssın onu yazmamıssın bütçeni söyle ona göre sistem hazırlayalım

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sözlerin o kadar çelişkili ki. Fiyat/Performans diyorsun, yani "Bütçem kısıtlı, verdiğim paranın hakkını verecek bir şey önerin" diyorsun, sonra sistemi toplamayı bitirdin, oyuncu klavye/mouse/ekipmanları ile ilgileniyorsun. Sadece bu tip oyuncu ekipmanları kasanın kendisi olmadan 1000TL tutabilir, en yüksek ayarda bile iyi fps vermesini istiyorsan ucuza kaçman hayal biraz. En azından 2000TL'nin üstü bir rakamı düşünmen gerekecek ve onda bile en yüksek ayarda oyuna bağlı olarka yüksek FPS alamayabilirsin. Biraz daha gerçekçi bir soru sorarsan cevaplayabiliriz.