Doping net

Bu konuyu okuyanlar

r.öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet den dıping net sınırsız a geçmek istedim. İSTEMEZ OLAYDIM...

doping nete başvurumu yaptım telefon aracılığı ile. sözleşmeyi hemen kargoyla gonderdıler. imzalayıp geri gönderdik sonra ttneti kapatmanız gerekiyo dediler. hatta biz yaparız bu işlemi dediler. ben de tamam dedim.
daha sonra 1 hafta içerisinde internet bağlantınız tamamlanır dediler. aradan 1 hafta geçti yok. telefon açıyorum müşteri hizmetlerine işleminiz devam ediyor diyo başka bilgi vermiyorlar.

neyse 2 hafta 3 hafta 4 hafta geçti derken artık ben de son kez aradım verdikleri cevap çok ilginçti. evrak eksikliğinden iptal olmuş başvurum... :S nasıl dedim kimlik fotokopiniz eksik dediler sizi aradık bilgi verdik. dedim kimse beni aramadı. işte şu saatte aradık falan filan.
telefonda artık kime ne dediler bilmiyorum.
40 gün geçti ve beni böyle oyaladılar... sonra geri vazgeçtim ttnet e döndüm. pahalı da olsa ne yapacaksın..
GEÇMEYİ DÜŞÜNEN VARSA AMAN DİYİP UYARIYORUM BEN YANDIM SİZ YANMAYIN...

xarax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 senedir kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bende TTnet'ten Doping ADSL'ye geçmiştim. Altyapı olarak bir fark yok. Çünkü TTnet altyapısı zaten.
Seninki ufak bir karışıklık. Topyekün suçlamak saçma. Herhangi bir ISS'de de başına gelebilecek bir durum.

r.öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olsun ama bu kadar sorumsuzluk olur mu... burda hız vs den bahsetmiyorum. müşteriyi önemsememelerinden bahsediyorum.. isteyen kullansın... not: bunu yaptıkları için benden özür bile dilemediler..... isteyen kullansın isteyen geçsin.... karar sizin... ;)

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bende Bu ay başında 3. yılımı doldurdum bende bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım...
Geçen sene yıl başında TTnet download hızımı düşürmüştü Dopingi suçlu duruma düşürmek için
2 telefon görüşmesi sonucu tekrar düzelttiler. Katakülleci TTnet

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben de internet üzerinden bir bilgi formu doldurup yollamıştım. yaklaşık 1 hafta sonra arayıp cevap verebilmişlerdi. müşteri hizmetleri de sürekli meşgul. bu konuda ciddi yol katetmeleri lazım.

bu arada doping adsl bir çukurova holding firması. tıpkı süperonline ve turkcell gibi.

r.öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani siz bilirsiniz tabi ama benim dilim yandı. adamlar bir özür bile dilemediler. başkaları da yanmasın ;

Son mesajlar