Donald Trump, sen nelere kadirsin... TikTok CEO'su istifa etti!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Screenshot_20200827-150158_Telegram.jpg

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Tıktok sevmiyorum da... öldürmeyen yara dahada güçlendirir... abd google playdan çıkarsa daha etkili yara alır... ama ne yapıyorlar olumsuz yorumları silip daha çok yüklenmesine neden oluyorlar.. yani tuhaf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamların öldürmeye niyeti yok bence...

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
1 ez indirdim nasıl diye az kasın bouluyrdum saçmalık tan

Reaksiyon puanı
10,324
Bu gece haberlerde gördüm. Adam kavanozlara doldurulmak üzere bekletilen belki bir tondan fazla salçanın içine dalmış, çıplak ayaklarıyla karıştırıp duruyor. Ve bunu bu tik tok denen nevzuhur mecrada yayınlamak için yapmış. Midem bulandı yav. Ama polis amcalar anında halletmişler işi, iş yerini basıp o salçayı imha ettikleri gibi yüklü miktarda da cezayı basmışlar. Oh dedim içimden.

bughraan

Asistan
Reaksiyon puanı
68
ben anlamıyorum tiktok a olan nefreti aynı şeyler instagramda da dönüyo youtubeda da dönüyo niye özellikle tiktok

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Bu gece haberlerde gördüm. Adam kavanozlara doldurulmak üzere bekletilen belki bir tondan fazla salçanın içine dalmış, çıplak ayaklarıyla karıştırıp duruyor. Ve bunu bu tik tok denen nevzuhur mecrada yayınlamak için yapmış. Midem bulandı yav. Ama polis amcalar anında halletmişler işi, iş yerini basıp o salçayı imha ettikleri gibi yüklü miktarda da cezayı basmışlar. Oh dedim içimden.
Onu bende izledim... nasıl salça tüketeceğiz artık

Reaksiyon puanı
6,381
Siyasiler sayesinde adam daha fazla kötü şeye maruz kalmayacak ?

Her zaman iyi tarafından bakmak lazım...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Belli ki Programı hazırlayan fakir kesimin insanı.
Fazla yükselmeye koymazlar kendi kategorilerinde olmayanları.

Reaksiyon puanı
10,324
Salça birtek çanakkale tarla domatezindenmi yapılıyor hiç bilmiyordum
Ben İstanbul'da uzun zaman yaşadığım için bulunduğum yere kamyonlarla getirirlerdi Çanakkale tarla domatesini, konu komşu her yıl o domatesten alır, yaparlardı. Öyle alışmışız ya, aslında domates domatestir, her yerde yetişen domatesten de yapılabilir.

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Ben İstanbul'da uzun zaman yaşadığım için bulunduğum yere kamyonlarla getirirlerdi Çanakkale tarla domatesini, konu komşu her yıl o domatesten alır, yaparlardı. Öyle alışmışız ya, aslında domates domatestir, her yerde yetişen domatesten de yapılabilir.
Şaka yaptım abicim sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Salçalara ne olmuş ben anlamadım