Dolandırıldım

Bu konuyu okuyanlar

despotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Arkadaşlar konu ne demeyin bir sebepten ötürü atm aracılığıyla fena dolandırıldım kartsiz islem yaparak psikolojim eksilerde ama bir yandan güzel hissediyorum hickimseye güvenmeme duygusunu kazandım neyse bu parayı nasıl alırım

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Vallahi ne dediğiniz anlaşılmıyor, düzgün bir şekilde açıklayabilir misiniz?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
O para uçtu artık zor alırsın. ATM'den tanımadığın bilmediğin isime para mı yollanır... Adını sanını TC'sini biliyorsan ve parayı yollarken altına not düştüysen bir şikayetçi ol şansını dene. Adam korkup paranı iade eder belki polis flan olunca...

BÜyük ihtimal Sahibinden gibi siteler üstünden havale ile ürün almaya çalıştın ve dolandırıldın. Bunları bu devirde nasıl yiyorsunuz hayret ediyorum...

despotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
O para uçtu artık zor alırsın. ATM'den tanımadığın bilmediğin isime para mı yollanır... Adını sanını TC'sini biliyorsan ve parayı yollarken altına not düştüysen bir şikayetçi ol şansını dene. Adam korkup paranı iade eder belki polis flan olunca...

BÜyük ihtimal Sahibinden gibi siteler üstünden havale ile ürün almaya çalıştın ve dolandırıldın. Bunları bu devirde nasıl yiyorsunuz hayret ediyorum...
Ben öyle bir sey demedim birşey de yemedim

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Arkadaşlar konu ne demeyin bir sebepten ötürü atm aracılığıyla fena dolandırıldım kartsiz islem yaparak psikolojim eksilerde ama bir yandan güzel hissediyorum hickimseye güvenmeme duygusunu kazandım neyse bu parayı nasıl alırım
Şimdi sana nasıl yardım edelim senin şu yazdığın olay kapanmış ve anı konumunda yardım almak istiyorsanız detaylı bilgi vermelisin üstelik atm den para yatırırsan birine kişinin insiyatifine kalır zor yani

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Telefondan arayanlar mı ? Ya altın bulduk gel demişlerdir yada polisiz biz bu telefonda terör araması yapılmış diyenler mi merak ettik ??