Dolandırıldım!

Arkadaşlar Toptan Bizde diye bir firması olan bir adamdan miningsiz Msi RX 570 4G'yi 500 TL'ye aldım fakat adam bana 1 fanı olmayan vidasız Gigabyte RX 570 yolladı şimdide bana cevap vermiyor ben bu adama ne yapıcam? Diyosanız ki dolandırıldın adamı bulurum bıçaklarım 5 yıl yatar çıkarım bu kadar basit.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Arkadaşlar Toptan Bizde diye bir firması olan bir adamdan miningsiz Msi RX 570 4G'yi 500 TL'ye aldım fakat adam bana 1 fanı olmayan vidasız Gigabyte RX 570 yolladı şimdide bana cevap vermiyor ben bu adama ne yapıcam? Diyosanız ki dolandırıldın adamı bulurum bıçaklarım 5 yıl yatar çıkarım bu kadar basit.
500 TL ise mininglidir. Miningsiz olması için 600-750 TL arasında olması lazım.

Toprak Kokusu

Profesör
benim arkadaşım da 250 TL ye kamera aldı.
paketi Bi açtı kullanılmış ev terliği😰😬🤯😨🤧
Size en azından benzer birsey göndermişler
Benim arkadaş mefta...

bıçaklama vs araya girmeden thh'ye gitseniz sizin geleceğiniz için daha hayırlı olur

_Zaur_

Dekan
Bir tane daha fan tak öyle çalıştır. Bulman imkansız adamı. İyi ki gt 730 yollamamış

saphary

Asistan
Hocam adam görüldü atıyorsa THH'ye başvuracağını söyle, polisede gideceğim de. Büyük ihtimalle tutuşur falan bir şeyler olur. Bu arada Gigabyte fena değildir.

ThorJ

infinity
İçerik Ekibi
Hakem heyetine gidin, olmadı dava açarsınız en kötü.