Doğum gününüzün nasıl kutlanmasını isterdiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Doğum günlerinin en güzel yanı hediye kısmıdır
Hediye benim için telefon bilgisayar ya da oyundur bir de alınan hediye içine sinmez o bir dramdır amcam bana doğum günümde 50 lira verdi bende kendime doğum günü hediyesi olarak t shirt aldım bizimkiler benim giyim zevkimi bilmiyorlar genelde ben slim fit giyerim bizimkiler gider çocuk gibi basic ve baskılı alırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

bizimkiler pastaya bayılıyor ve ben buna anlam veremiyorum bence en güzeli pizzanın üstüne mum koyacan veya hamburgerin de olur çok da değişik olur anca öyle bir de tatlı ile hiç aram yoktur tatlı olarak sadece dondurma yerim onun dışında baklava güllaç künefe hiç sevmem
Hocam tanıdıklarınıza neyi sevip neyi sevmeyeceğinizi bahsederseniz hediye konusunda hayal kırıklığı yaşamazsınız

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam tanıdıklarınıza neyi sevip neyi sevmeyeceğinizi bahsederseniz hediye konusunda hayal kırıklığı yaşamazsınız
hocam 6 sene önce aldığım en güzel doğum günü hediyesi İPhone 5s idi (gerçi o telefon içinde babamın kafasını az ütülememiştim orası da ayrı konu tabiki) onun haricinde pek adam akıllı hediyeler alınmadı

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
hocam 6 sene önce aldığım en güzel doğum günü hediyesi İPhone 5s idi (gerçi o telefon içinde babamın kafasını az ütülememiştim orası da ayrı konu tabiki) onun haricinde pek adam akıllı hediyeler alınmadı
Hocam en mantıklısı bana para versinler ben gidip kendi doğum günü hediyemi kendim alayım bence bu daha mantıklı
Hocam ailem neyi sevip sevmediğimi biliyorlar ama gidiyorlar kafalarına göre hediye alıyorlar 4 sene önce hiç ihtiyacım olmadığı halde teyzem ve amcam bana pijama takımı almıştı dolabımda duruyor giymiyorum bile pijama takımı da çocuksu duruyor

ben örnek aldığım sporcular ile antrenman yapmak isterdim benim için en güzel doğum günü hediyesi olurdu
Anladım hocam. Sabır diliyorum

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Ben sürpriz yapılmasını isterdim :) sizzz??
Hımm... Doğum tarihinize baktım. Ne sürpriz yapacağımızı düşünmeye yaklaşık 4 ay var. O zamana kadar buluruz bir şeyler.:)

Eğer sevgilim olsaydı bana sadece "Seni seviyorum." desin, o benim için çok büyük bir hediyedir. Spor arabaya bile değişmem.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,967
Tüstü Dumanın içinde kebap yapılmasa kutlamıyorum zaten.
El ağız kol yüz hertaraf kebap kanına bulaşmalı. Et yeyin arkadaşlar pizza filan boş işler

Not: Zengin değilim ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Anladım hocam. Sabır diliyorum
hocam 3 yıldır doğum günü kutlamıyorum bizimkiler de doğum günü kutlaması ve pasta istemediğim için hediye de almıyorlar kafam rahat doğum günü hediyesi olarak bana para verirler bende doğum günü hediyemi kendim alıyorum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Biri de çıkıp bir doğum günüm de BEŞİKTAŞ' ımın formasını alıp hediye etmez ki.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yani şimdi ben tacizci damgası yedim, öyle mi? Ben herkesin profiline bakıyorum, buna yöneticilerinki de dahil. Neden değişik bir anlam çıkarmaya çalıştınız?
Neden alınganlığınız tuttu ki şakalaşıyorduk sadece. Ayrıca stalklamak da taciz damgası yediğini ilk kez sizden duydum.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Ben pasta alıyorum. Evdekiler yiyiyor. kalırsa bana da veriyorlar.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Nadiren kutlarım ailem hediye almış almamış çok farketmez gerekmez fakat çalıştığım şirkette pasta alıp kutlamak gibi bir düzenimiz var yine de.

evrenindünyası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
tatlıyla aram yok pastadan ziyade en sevdiğim yemeklerin yapıldığı lezziz bir sofra ve tabi ki o sofranın etrafında görmek istediğim güzel insanlar sohbet, fasıl... daha ne olsun

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Doğum günü mü o ne yeniyor mu?

Şaka bi yana 14-15 yaşımdan beri kutlanmıyor desem yalan söylemiş olmam herhalde. Nasıl kutlandığını bile unuttum onların beni unuttuğu gibi.. :disrelieved:

Dram bi yana sevdiklerimle beraber olayım bi de pasta hadi bi de 3-5 küçük hediye yeter bana.:)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Çoğu kişi yazmış hatırlasalar yeter keşke onların yerine facebook un hatırladığını bilseler :tearsofjoy: