Doğum gününü bir kişi bile hatırlamaması

Bu konuyu okuyanlar

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Her yıl yaşadığım olay. Artık belli bir süre sonra alışıyorsun.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Normalde güçlü bir insan olduğumu düşünürdüm , kendimi yıkılmaz falan derdim de bugün doğum günüm normalde babam kutlamazdı da annem falan kutlardı , gün boyunca bekledim 20 dk var gün biticek annem bile beni doğurduğu günü hatırlayamadı , normalde sınıf grubunda herkes doğum günlerini yazmıştı herkes birbirini hatırladıkça söylerdi doğum günün kutlu olsun diye yok benim doğum günümü hatırlayan da yokmuş . Cidden güçlü biri olduğumu düşünürdüm de alt tarafı ni doğum günü ama insan üzülmüyo da değil , bugün arabesk takılıcam galiba . Siz olsaydınız siz üzülür müydünüz peki ?
Üzüleceğimi sanmıyorum.

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
İnsanlar kendini hayat akışına öyle yoğun konsantre olmuş ki tıpkı at gözlüğü gibi hayata bakıyorlar,bakıyoruz.Değil başkasının hayatı, kendi hayatından bile kesitleri hatırlamıyor oldu artık, özellikle şu içinde bulunduğumuz dönemd.Çoğu zaman benim ailem de hatırlamıyorbenim doğum günümü .Doğum günümü çok da takmıyorum sonuçta doğum günü dediğin nedir hayat akışında bir üst seviyeye geçişin bu üst seviye seni zorlayacağını biliyorsun üstelik.Bı arada doğum günün kutlu olsun.