Doğum gününü bir kişi bile hatırlamaması

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Normalde güçlü bir insan olduğumu düşünürdüm , kendimi yıkılmaz falan derdim de bugün doğum günüm normalde babam kutlamazdı da annem falan kutlardı , gün boyunca bekledim 20 dk var gün biticek annem bile beni doğurduğu günü hatırlayamadı , normalde sınıf grubunda herkes doğum günlerini yazmıştı herkes birbirini hatırladıkça söylerdi doğum günün kutlu olsun diye yok benim doğum günümü hatırlayan da yokmuş . Cidden güçlü biri olduğumu düşünürdüm de alt tarafı ni doğum günü ama insan üzülmüyo da değil , bugün arabesk takılıcam galiba . Siz olsaydınız siz üzülür müydünüz peki ?

Mikail_Ebrinç

Profesör
Normalde güçlü bir insan olduğumu düşünürdüm , kendimi yıkılmaz falan derdim de bugün doğum günüm normalde babam kutlamazdı da annem falan kutlardı , gün boyunca bekledim 20 dk var gün biticek annem bile beni doğurduğu günü hatırlayamadı , normalde sınıf grubunda herkes doğum günlerini yazmıştı herkes birbirini hatırladıkça söylerdi doğum günün kutlu olsun diye yok benim doğum günümü hatırlayan da yokmuş . Cidden güçlü biri olduğumu düşünürdüm de alt tarafı ni doğum günü ama insan üzülmüyo da değil , bugün arabesk takılıcam galiba . Siz olsaydınız siz üzülür müydünüz peki ?
Benim doğum gününün 27 Mart 2006 olduğunu kimse bilmiyordu ve bilmicek bilenler de bana ps5 alsın (toplasın alın)

nixc0r

Profesör
Doğum günün kutlu olsun ayrıca üzülmene gerek kimse kimseyi hatırlamıyo çoğuna facebook hatırlatıyo :)

Recep Güngör

Öğrenci
Doğum günü önemli bir şey değil. Kimse kimseyi isteyerek doğum gününü kutlamıyor zaten. Ben üzülmezdim. Bu kadar basit şeyleri kafama takmıyorum.

emirhanvrl81

Asistan
Doğum günün kutlu olsun ayrıca üzülmene gerek kimse kimseyi hatırlamıyo çoğuna facebook hatırlatıyo :)
Yok whatsappta herkes birbirinin doğum gününü yazmıştı herkes birbirini hatırlatıyodu herkesin kutlandı benimkini kimse hatırlamayınca garip hissetim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dogum gunun kutlu olsun ben de üzülürdüm
Üzülmezdim, böyle şeyleri de sevmem zaten. Doğum günün kutlu olsun nice senelere. 🥳🥳
Hepinie teşekkür ederiö

nixc0r

Profesör
Yok whatsappta herkes birbirinin doğum gününü yazmıştı herkes birbirini hatırlatıyodu herkesin kutlandı benimkini kimse hatırlamayınca garip hissetim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepinie teşekkür ederiö
1 tarihi hatırlamamalı moralini bozmasın benim arkadaşlara 1 ay önceden unutmayın diye her gün sölüyordum ben :D

alpotter

Profesör
mutlu yıllar Emirhan Bey.
seni sevdiğini doğum gününde değil her zaman hissettiren biri varsa
böyle şeyleri kafanıza takmayın.
sağlıklı, mutlu nice senelere..

MMTKR

Doçent
mutlu yıllar knk biz bilseydik kutlardık büyük bir aileyiz tanışmasakta nice senelere en büyük dileğin hemen gerçekleşsin

En para kartı al hocam mobili de kur telefonuna adamlar çok kral doğum günü kutlaması yapıyor şimdi maaş kartımın bankası olan garanti bankası da eklendi ben de geçen yıl kendim pasta alıp kendi doğum günümü kutlamıştım bu arada 😁
Doğum günün kutlu olsun herşey gönlünce olsun😊🎉🎉🎂🍾🥂

emirhanvrl81

Asistan
En para kartı al hocam mobili de kur telefonuna adamlar çok kral doğum günü kutlaması yapıyor şimdi maaş kartımın bankası olan garanti bankası da eklendi ben de geçen yıl kendim pasta alıp kendi doğum günümü kutlamıştım bu arada 😁
Doğum günün kutlu olsun herşey gönlünce olsun😊🎉🎉🎂🍾🥂
mutlu yıllar knk biz bilseydik kutlardık büyük bir aileyiz tanışmasakta nice senelere en büyük dileğin hemen gerçekleşsin
Doğum günün kutlu olsun.
Teşekkür ederim arkadaşlar beni mutlu ettiniz sağ olun

EmreGndmr

Doçent
Mutlu yıllar hocam.Doğum gününüz kutlu olsun.Hayatında seninle sadece özel günlerde konuşanlarla uğraşmak yerine her zaman hayatında olup seni mutlu edenler daha önemli.Böyle şeyleri takma kafana

SDN Son Haberler

Son mesajlar