Haber Doğu Perinçek, “Gizli servisle çalıştınız mı?” sorusuna tepki gösterdi!

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
“Siz hangi cesaretle ülkenin en karakterli insanına bu soruyu sorabiliyorsunuz. Bu görüntüleri yayınlamazsanız namuslu değilsiniz” Ne düşünüyorsunuz?
 

OzkanK.

Profesör
Kendisini dünya görüşü olarak benimsemem ama çok değişik ve sözünü esirgemeyen birisi bu Doğu Perinçek. Gerçek bir vatansever Atatürkçü gibi duruyor.

Adam girdiği hiçbir seçimde yüzde 1 bile oy alamamış ama biz devrim yoluna baş koyduk diyor. Halen iktidar olacaz tüm programlarımız hazır diyor. Herkesi çok rahat eleştirebiliyor ve kimse dava açamıyor bu adama. Demek ki söylediklerinde doğruluk payı var.

Babası zengin birisi olmasına rağmen baba parası yiyeyim evde yatayım derdine girmemiş adam 4 farklı kuşak ile hapislerde yapmış. Her darbede ilk kendisi içeri alınmış flan :) Çok değişik bir hayat hikayesi var adamın. Adamın görmediği işkence kalmamış parmakları bile yamuk dikkat ettiyseniz. Gerçekten hayat hikayesi yazılması gereken birisi 15 yaşında siyasete atılıyor ve 82 yaşına gelmiş kaçak yaşamaladan tut dağlarda yaşamaya kadar halen benim olayım mezarda biter diyor...
 

bilexsamet

Profesör
Bunu görünce aklıma Gazeteci Cüneyt Özdemir'in HDP'li Garo Paylan ile röportajı geldi:
 

xPhoenix06

Profesör
1600452964758.png
 

OzkanK.

Profesör

Üstte yayınlanan 40 sorulu programı full izlemeni öneririm. Orada bu soruda soruluyor cevabını veriyor. Ben oraya gazeteci kimliğim ile gittim diyor. Ve ben gelin birlik olalım silahı bırakın Amerika'nın piyonu olmayın tarzı tenkinlerde bulundum diyor.

Aynı dönemde Mehmet Ali Birand ta Öcalan ile görüşmüş röportaj yapmış sen şimdi Birand'ın gazeteciliğinden şüphe mi edecen ?
1600453800851.png
 
Üst