Doğu Akdeniz Üniversitesi..

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google'da ilk başlardasın güzel bi gelişme bu =)

Ancak yukarıdaki arkadaşlar hangi üniversiteden bahsediyorlar onu anlayamadım hepsi başarı deha okul beğenmiolar =) Hepsi en iyi derecelerle bitirmeye aday işe başlamadan kabul alıyorlar ama eğitimi beğenmiolar kendileriyle çelişki içerisindeler =) Bilgisayar mühendisliğiyle alakam yok ancak bu kadar iyi yerlere sanki sadece kendi bilgileriyle gelmiş olmalarının saçmalığı dikkatimi çekti =) Endüstri mühendisliğine geleceğim bu sene daha gelmeden mit linkini görünce bi mutluluk kapladı beni =) babam bu okuldan mezun şu anda türkiye'nin en büyük firmalarından birinde yönetici pozisyonunda çalışıo =) ısrarla burayı söyledi bana boşver diğer üniversiteleri bu üniversite bii başkadır dedi yazdım =) babamda buraya referans olabilir yaniii neyse zaten katalogtakiler ve bu öğrenci herkese örnek olmalııı

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0

İngiltere’de yer alan Warwick üniversitesi ile yapılan anlaşma çerçevesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ)’nün, Warwick Üniversitesi Yüksek Lisans diploması vereceği bildirildi.
DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, iki üniversite arasında yapılan anlaşma gereğince 2012-2013 Akademik Yılı güz döneminde kayıt yaptıracak öğrenciler dokuz yoğun modül ve bir proje uyarınca sadece bir yıl içerisinde “Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Mühendislik İş Yönetimi” yüksek lisans diploması almaya hak kazanacak.
EĞİTİMLERİNİ DAÜ KAMPÜSÜNDE TAMAMLAYABİLECEKLER
Yapılan anlaşmayla programa kayıt yapacak öğrenciler yüksek lisans eğitimlerini DAÜ kampüsünde de tamamlayabilecekler.
Program uyarınca dileyen öğrencilerin program modüllerini İngiltere’de de alabilecekleri belirtilirken Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Mühendislik İş Yönetimi’nde 12 haftalık hazırlık programının da mevcut olduğu kaydedildi.
İngiltere’den The Guardian gazetesinin 2011 yılı araştırmasına göre Warwick Üniversitesi İngiltere’nin en iyi ilk üç üniversitesinden biri olarak gösteriliyor. Detaylı bilgiye
Welcome to the Eastern Mediterranean University International Executive Programme adresinden veya 0 392 630 3201 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daü'de inşaat mühendisliği okuyorum arkadaş tavuk dürüme 8 tl demiş iyide sallamış kendisine ad vereyimde inandırıcı olsun şampiyon'u bilir umarım üniversite yolu orada tavuk şiş büyük ayran pilav ne kadarmış? bi cevaplasın bakalım (6 tl değil mi arkadaşım???) Tavuk dürümde 2.5 tl civarı adam gibi yemek isterseniz(içecek hariç) üninin günlük yemeklerini 3 çeşit yemek artı içeceği ne kadara alıyomuş bide onu söylesin??? O da 6 tl neyse yemek konusunda atılan 8 tl dürüm fiyatı mevzusunu atlattıktan sonra eğitim kalitesinden bahsedelim üninin mezunları nerede yüksek lisans yapma hakkı kazanmış ne konumlara gelmiş bi anlatsın kendisi??? Bilse bu şekilde üni çok dandik yhhhaaa xSSS triplerine girmezdi çünkü arkadaşlar bende geldiğimde tereddütteydim çünkü böyle tipler vardı tavuk dürüm 15 tl kola 30 tl özel uçakla amerikadan getiriliyo falan tarzında (şaka abartının boyutu için dedim) sonra bi gittik gördük ki 10 lirada 1 lira oynamıo bile onuda aylık alkol partileriyle misli misli çıkarıyosuunz zaten :D üniversitenin avrupa üniversiteleriyle anlaşmaları çok iyi yüksek lisansınızı ingiltere(bu ülke özellikle),amerika gibi ülkelerde yapmak istiosanız daü hepsinden avantajlı konumda ki mezunlara bakarsanız çoğunuzun hayallerini süsleyen o devasa kampüslü ünilerde yüksek lisans yapma hakkı elde etmişlerdir yani arkadaş ünide okumuo belli yada okuoda sallıo kendi vicdanına bırakıorum artık yani ne diim benim zamanımda da vardı halen varlar bitmiolar yani

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şu konuyu tekrardan açmayın yahu.. Çok merak eden gelir görür.. Kimse cevap yazmasın öyle dursun,artık bu konu fazla uzamasın..

+Okur arkadaşlar ikili sohbete girmeyin.. Merak ettiğiniz birşey varsa sorun yoksa laf atıp kaçmayın.. Burası Tanıtım konusu,tartışma konusu değil..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pardon acaba bu üniversite devlet üniversite değilmiydi yıllık kayıt ücretleri toplam 14 bin lirada bahsediyor çok değilmi birde hersenemi ödüyorlar bunları (DaÜ)

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
pardon acaba bu üniversite devlet üniversite değilmiydi yıllık kayıt ücretleri toplam 14 bin lirada bahsediyor çok değilmi birde hersenemi ödüyorlar bunları (DaÜ)

Paralı bir devlet okuludur.. İngiltere'de Amerika'da olduğu gibi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Emuda tıp okumaya başlayan kıbrıslı bir öğrenciyim aksungurx adlı arkadaşın efendiliği ve ısrarla karşısındaki anlamaya odaklanmış tavrı bile bence bu konuşmada haklı olduğunu gösteriyor ancak ben yinede üniversitenin güzelliklerinden sizlere bahsedeyim ben aslen kıbrıslı olduğumdan okulu bi çoğunuzdan iyi biliyorum ailecek ingiliz vatandaşlığımızda var ingilterede okumayıda düşündüm university of manchester ve university of london'da eğitim alan arkadaşlarım var mühendislik bana göre olmadığından pek sıcak bakmadım bende kıbrısta tıp okumaya karar verdim veya ftr okuyacaktım ailemle beraber tıpta karar kıldık ve okumaya karar verdim tıp eğitimi kesinlikle çok kaliteli yepyeni bir fakülte olmasına rağmen bunu nasıl kanıtlayabilirim diye düşündüm görüldüğü üzere 3 sene kıbrıs 3 sene istanbul ve sonuç marmara ve daü çift diploma eğer okul vasat olasydı marmara gibi türkiyenin saygın okullarından biri çift diploma vermeyi kabul eder miydi?

mühendislik alanında çok başarılı efsane bi okul kıbrısta yaşayan öğrencilerin bu yüzden birinci tercihinde yer alır bu okul emre tok mesela microsoft'un ilk ve tek türk yöneticisi kendisi londrada bing arama motorunun yöneticisi ve doğu akdeniz üniversitesi mezunu bunun gibi bi çok örnek var ama işte herkes genelde microsoft apple hayaliyle yatar bu yüzden bu örneği verdim isteseniz araştırabilirsiniz daha fazlasını

warwick üniversitesiyle yüksek lisans eğitimi veriyor bunuda araştırabilirsiniz yani araştırmak serbest böyle ban yiyen 2 arkadaşın yalan söylemlerine inanmak pek bi komik olsa gerek

arkadaşlar kıbrıslı bir kardeşiniz olarak burada alacağınız eğitim türkiyede ilk 5e girecek kalitede bir eğitimdir bundan hiç mi hiç şüpheniz olmasın mezunlar türkiyede çok üst düzey mevkilerde çalışıyor (tav havaalanları yöneticisi,nike türkiye yöneticisi) gibi gibi gibi gibi asılsız boş iddialara kanmayın.

birde kıbrıs eğer türkiyeden pahalıysa gelen arkadaşların her türlü masrafını ben ödicem 7 tl'ye hamburger menü,10 liraya iskender yiyebiliyosunuz

arkadaş 8 tl tavuk dürümden bahsetmiş ama et dürüm adana dürüm ve kuzu şişinde 8 tl olduğu detayından işine gelmediğinden bahsetmiş kıbrısta tavuk döner pek yenmez zaten et ağırlıklı yemekler mevcut kampüs içinde basket vs gibi yerler var 3 çeşit yemek 6 ve 8 tl şeklinde değişiyo sebze olursa 6 et olursa ana yemek 8 tl

kola falan pahalı pepsi türkiyede ne kadar bilmiyorumda burada 3.75 coca cola daha pahalı onun haricinde bisküviler türkiye fiyatı artı 5 kuruş :) sizi batırmaz herhalde 1 liralık bisküviye 1.05 tl vermek :) arkadaşlar böyle atmasyonlar yüzünden kıbrısa gelen herkes öcü gibi bakıyo sonra mezun olunca girneye yerleşip türkiyeye dönmüyo :D sizleri anlamak zor :D nasıl anlatıyorsunuz memleketimii :)

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Dünyanın lider “Kurumsal Uygulama Yazılımları” sağlayıcısı SAP ile KKTC’nin önde gelen üniversitelerinden Doğu Akdeniz Üniversitesi stratejik bir anlaşmaya imza attılar. Anlaşma çerçevesinde SAP Üniversite İş Birliği Programı’na katılmış olan Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin öğrencileri, SAP sertifikasıyla mezun olarak iş hayatına bir adım önde başlayacaklar. SAP yazılımları Fortune 100 ve Forbes 2000 listelerindeki dünyanın lider firmaları tarafından tercih edildiğinden, SAP sertifikasına sahip olmak da yeni mezunların kariyerlerine iyi bir noktadan başlamalarına destek oluyor.

Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen üniversitelerinden Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), dünyanın lider “Kurumsal Yazılım Uygulamaları” sağlayıcısı SAP ile stratejik bir iş birliğine imza attı. SAP’nin uluslararası çapta yürüttüğü Üniversite İş Birliği Programı’nakatılan (SAP University Alliances Program) ilk KKTC üniversitesi olan Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde bundan böyle dünyanın lider şirketlerinin iş akışlarını en verimli hale getirmek için kullandığı güncel SAP yazılımları öğretilecek.
Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, mezun olduklarında herkesin bir adım önünde olacak
Program çerçevesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi, SAP lisanslarını ücretsiz olarak öğrencilerinin eğitim ve araştırma faaliyetlerinde kullanabilecek. Sunucunun Almanya’da yer aldığı bu modelde, üniversitedeki kullanıcılar web kullanıcı olarak sisteme bağlanıyorlar. Bu sayede üniversite, sunucunun bakımı ya da meydana gelebilecek herhangi bir problemle uğraşmak zorunda kalmıyor. Herhangi bir konuyu danışmak ya da bilgi almak içinse “Üniversite Yetkinlik Merkezi” ile iletişime geçebiliyorlar.
Üniversite İş Birliği Programı sayesinde üniversiteler derslerinde en güncel SAP sistemlerini kullanarak öğrencilerine interaktif bir eğitim ortamı sağlıyorlar. Öğrenciler dünyada 25’ten farklı sektörde kullanılan SAP programlarını öğrenerek mezun olduklarından, diğer mezunlara göre bir adım önde oluyorlar. Öğretim üyeleri ise SAP Üniversite İş Birliği’nin oluşturduğu portal sayesinde dünyadaki diğer öğretim üyeleri ile iletişime geçebiliyor ve deneyimlerini paylaşabiliyorlar.
Program kapsamında üniversite, öğrencilerine danışmanlık sertifikası eğitimi de verebiliyor. Fortune 100 ve Forbes 2000 listelerinde yer alan dünyanın lider firmaları tarafından tercih edilen SAP programlarını öğrenen öğrenciler, mezun olduklarında büyük bir avantaja sahip oluyorlar.
Doğu Akdeniz Üniversitesi, programa katılan ilk KKTC üniversitesi oldu
DAÜ Tanıtım ve Gelişimden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil NADİRİ, DAܒnün uluslararası bir üniversite olduğunu ve bu özelliğe söz konusu işbirliği protokolü ile bir halka daha eklendiğini ifade ederek, SAP Üniversite İşbirliği Programı’na üye olmanın önemli bir adım olduğunu vurguladı. DAÜ öğrencilerinin eğitimleri sırasında SAP programı ile tanışabilme şansına sahip olacaklarını söyleyen Prof. Dr. NADİRİ, bunun da öğrenciler için büyük bir donanım ve ayrıcalık olacağını ifade etti.
Dünya çapında 1.000’i aşkın üniversitenin yararlandığı SAP Üniversite İş Birliği Programı, Türkiye’de ise Ağustos 2010’da başladı. SAP Türkiye program kapsamında şu ana dek Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin yanı sıra ODTÜ, Bahçeşehir Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi ile de anlaştı. Doğu Akdeniz Üniversitesi, aynı zamanda programa katılan ilk KKTC üniversitesi olma özelliğine de sahip.
SAP Türkiye hakkında en son yenilikleri öğrenmek içinwww.sap.com/turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
resize.php

Türkiye Cumhuriyeti Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi tarafından yürütülecek ve İngilizce eğitim verecek olan “Marmara Üniversitesi – DAÜ Uluslararası Ortak Tıp Programı” konusunda iki Üniversite arasında Protokol, 9 Kasım 2012 tarihinde İstanbul’da imzalanarak yürürlüğe girdi.

Söz konusu protokole Marmara Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. M. Zafer Gül, DAÜ adına ise Rektör Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak imza koydular. 2012 – 2013 Akademik Yılı’ndan itibaren eğitim hayatına başlayan “Marmara Üniversitesi – DAÜ Uluslararası Ortak Tıp Programı”nın müfredatı Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen kriterler de dikkate alınarak Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yürütülen programla uyumlu olacak şekilde belirlendi.
22 Ocak 2010 tarihinde iki kurum arasında imzalanan Akademik İşbirliği Protokolü ile ortak çalışmalar yapmaya başlayan iki eğitim kurumu, bu kez hedefi yükselterek Uluslararası Ortak Tıp Programı konusunda protokol imzaladılar. Söz konusu program için her Akademik Yıl 55 öğrenci alınacaktır.
3 + 3 şeklinde İngilizce dilde eğitim verecek olan Uluslararası Ortak Tıp Programı’nı kazanan öğrenciler İngilizce Hazırlık Okulu ve ilk üç yıllık temel tıp eğitimlerini K.K.T.C. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi’nde, klinik çalışmalarının ağırlık kazanacağı sonraki üç yıllık eğitimlerini ise T.C. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde alacaklar. Mezun olacak adaylar ise iki üniversite tarafından hazırlanacak ortak diplomayı almaya hak kazanacaklar.
2010 – 2011 Akademik Yılı’nda Sağlık Bilimleri Fakültesi, 2011 – 2012 Akademik Yılı’nda Eczacılık Fakültesi’ni hayata geçiren DAÜ, Uluslararası Ortak Tıp Programı’nın açılmasıyla sağlık alanında önemli bir adım daha atmış oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben, DAÜ Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi bir erişkinin velisiyim. Türkiye'de ki bir çok "PAHALI"üniversitenin sağlamadığı olanaklara sahip. Mezun olduğunuzda sadece bir üniversite bitirmiş olmayacaksınız. Sahip olduğunuz diplomanın Uluslararası geçerliliği olacak. Mavi diploma alacaksınız. Mühendislik bölümü ABET'e akredite. Bu akreditasyona sahip olmak için çok kriter var. Bu kriterleri yerine getirmek için de yatırım yapmak gerekiyor. Laboratuvarlar, eğitimci kalitesi, eğitim standartı v.b. Sadece akıllı tahta değil olay. Diplomanızda eğitim dili ingilizce yazacak. 4 yıl boyunca ingilizce okuyup Türkçe diploma almıyorsunuz. DAÜ'de okuyan bir öğrenci ; herhangi bir üniversitede, kendisi ile aynı bölümde okuyan bir arkadaşı ile akademik bir tartışmaya girdiğinde farkı anlayabilir. ODTÜ,İTÜ,BOĞAZİÇİ gibi eğitim kalitesi yüksek bir üniversite DAÜ. Bir öğrencinin eğitim masrafı+1.sınıf yurtta konaklama+eğitim süresince giderleri yıllık 25-30 milyar. Bu paraya Türkiye de eğitim veren onlarca üniversite var. Sadece eğitim ücreti üstelik. DAÜ yü sadece eğitim olarak değerlendirdim sizlere. Sosyal olanaklarından bahsetmedim. Üye olduğu diğer birliklerden bahsetmedim. Onları da kendiniz araştıracaksınız. Ben İşletme Mühendisiyim. 36 yıllık iş deneyimim var. Profesyonel yöneticilik yaptım halen de çalışıyorum. O nedenle değerlendirebilecek eğitim ve tecrübeye sahibim. Kendiniz bir şeyler katmaz, sosyalleşmezseniz, sadece vize ve finallerden ibaret bir hayat sürer, öğrenci gibi davranmazsanız hiç bir üniversite diploması sizi bir yerlere taşımaya yeterli olmayacaktır. Başarılar diliyorum.

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim :)

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dünya üniversiteler sıralaması konusunda uluslararası yüksek öğrenim alanında tartışmasız bir üne sahip İngiltere merkezli QS isimli kuruluş, 12 Eylül 2012 tarihinde İrlanda’nın başkenti Dublin’de 2012 yılı dünya üniversiteler sıralaması sonuçları ile eş zamanlı olarak QS Stars isimli değerlendirme programının sonuçlarını da açıkladı. Değerlendirmeye alınan üniversiteler arasında yer alan Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne (DAÜ), beş üzerinden üç yıldız verildi. DAÜ, bu sonuçla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti üniversiteleri arasında bir ilke imza attı.

Amerika Birleşik Devletleri (MIT, Harvard, Princeton ve Yale), İngiltere (Oxford ve Cambridge), Avustralya (Australian National University ve Monash University), Kanada (University of Montreal), Yeni Zellanda (Massey University ve The University of Canterbury), Ürdün (Jordan University of Science and Technology), Suudi Arabistan ( King Abdulaziz University ve King Fahd University of Petroleum and Minerals), İsveç (Lund University ve KTH Royal Institute of Technology), gibi yaklaşık 30 farklı ülkeden köklü geçmişe ve uluslararası üne sahip 130 üniversitenin katıldığı değerlendirme programına dahil olan DAÜ, QS’in belirlediği ve üniverstelerin performanslarını ortaya çıkarmaya yönelik olarak kullanılan sekiz ayrı parametreye göre değerlendirmeye tabi tutuldu ve özellikle üç parametrede 5 yıldız üzerinden tam puan alarak uluslararası standartlarda eğitim veren bir üniversite olduğunu ispatladı. DAÜ, almış olduğu üç yıldızla QS’in belirlediği standartlara göre uluslararası nitelik kazanmış, öğretim ve araştırmanın gelişmiş olduğu ve mezunlarının işverenler tarafından tercih edildiği bir yüksek öğrenim kurumu olduğunu bir kez daha uluslararası bir kuruluşa onaylattı.

QS Stars değerlendirmesinin DAܒnün uluslararası alanda tanıtımına ve başvuracağı uluslararası akreditasyon programlarına büyük katkı koyması bekleniyor. DAÜ, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yükseköğretim sektöründe öncü Üniversite olduğu konusunda attığı adımlara bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşamaktadır.

QS Stars değerlendirme belgesi için tıklayınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ingilteredeki okullar devlet okulu deyil dirler government financed dirlar controllleri hukumette olmasina ramen kendi ozel yonetimleri vardir sakin yanish anlamayin bilgichlik ichin olsun diye demedim sadece bilgi vermek amaci ile yazdim ayrica DAU yari vakif yari ozerk dir yani en azinda 2005 de oyle idi ben o donemde kibrisa gelmishtim bash vururmak istemishtim sonar vaz gecip birleshik kirallige geri gelip burda okudum fakat su anda geri gelip eyitim almayi dushunuyorum ama 27 yashindayim universiteyi yeni bitirdim biyoljik tibbi bilimlerve genetic cotlamadan mezun oldum ingilterede yash olarak 27 yasinda tekra universiteye girsem kibrisda bir sakincasi varmi yani bizde burda 40 yashinda ve ustu olan birchiok arkadashim vardi ayni sinifda olan benimle garip bakarlarmi diye kafam takildi ogrenmek istedim kiprista veya turkiyede hich eyitim almadim aslen yari turk yari kiprisliyim Birleshik kirallik yani ingiltere ,iskochya kuzey irlanda ve Wales taki okullar ve girish leri hakkinda genish bir bilgim isterseniz soru sora bilirsiniz birde onceki post larda demishtiniz ki DAU mezunlari cok cabuk master bulur bu yanlish DAU ve diyer tum Tuk okullarnin isimleri hich duyulmamishtir ne bizde ne de Amerikada Yada Avustralia ve Kanada da Bu ulke okullari ozel bir Chart ile ogrenci Kabul eder bu da ingilteredeki universite diploma notunuz Uch yilin sonunda 2.1 ve uzeri olmasi gerekir yoksa size hichbir okul Kabul edmez bu da Dortluk sisteme gore 3.00 gibi birshey olur her halde ama umarim bakarsini 2.1 turkiye notu ile kach olduguna cunki emin deyilim iyi hesaplayip hesaplamadigimdan ingilterede okumak isterseniz buraya diplomalarinizi UKnaric e gonderip ingiliz denkligini almaniz lazim yok eyer UKnaric e okulunuz ile bilgili bilgi vermez ise bu cok zor cukki tum dunyadaki gecerli okullarin ve verilen diplomalarin ingilteredeki karshiligini UKnaric ten bashka kimse veremez ve yok ile yakin chalisirlar turkiye den gelen ogrencilerin Qualification Larini tanimlamak ichin

Müh.Özer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haksız suçlamalarda bulunan 2 genç arkadaşımız cezalandırılmış ve ben buna nedense hiç şaşırmadım yüksek lisansımı tamamlamamda yarım dönemlik süreç kaldı ve okulumda aldığım eğitim bu alanda bile çok işime yaradı [MENTION=268454]Aksungurx[/MENTION] tebrikler,doğruları söyledikçe gerçek mezunlar yanında bakma sen öyle atıp tutan kişilere doğru bildiğini asla sakınma çünkü daü'li bir öğrenci her şeyden önce hakkını savunmayı öğrenir bu üniversitede,doğruyu savunmayı öğrenir

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Haksız suçlamalarda bulunan 2 genç arkadaşımız cezalandırılmış ve ben buna nedense hiç şaşırmadım yüksek lisansımı tamamlamamda yarım dönemlik süreç kaldı ve okulumda aldığım eğitim bu alanda bile çok işime yaradı @Aksungurx tebrikler,doğruları söyledikçe gerçek mezunlar yanında bakma sen öyle atıp tutan kişilere doğru bildiğini asla sakınma çünkü daü'li bir öğrenci her şeyden önce hakkını savunmayı öğrenir bu üniversitede,doğruyu savunmayı öğrenir
Başarılar hocam. Dediğinizde haklısınız. Okumaya gelen arkadaşlar zaten eğitimden yana pek sıkıntı çekmiyor.

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ve Doğu Akdeniz Tanıtım Rehberi 1 Yayında!

Bu aşamada yalnızca Mühendislik fakülteleriyle ilgili bilgiler ve sadece Kıbrıs'ta yaşama değindim. Sonradan yayınlayacağım 2'nin rehberde sağlık ve hukuk alanında bilgiler yer alacak. Umarım faydası bulunur.

İndirme Adresleri :Link 1 Link 2