Soru Dizüstü Bilgisayar Önerisi?

user8545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar 20000tl butcem var üç bilgisiyar hakkında kararsız kaldım yardım eder misiniz?

1.Lenovo

1. Bilgisiyar: lenovo ideapad gaming 3
Bu bilgisiyarın yorumları cok iyi ekranı 2k çözünürlükte ddr5 ram olmasi çok iyi 3050ti var 165 hz soğutması cok iyi ama ryzen 5 olması kafamı karıştırdı.(en beyendiğim bu )

2.Monster

2.bilgisiyar: bu bilgisiyarda güzel siz özelliklerine bakarsınız zaten

3.HpVictus

3. Bilgisiyar sogutmasınin sıkintılı olduğu söyleniyor

Sizce hangisi ?

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Selamlar 20000tl butcem var üç bilgisiyar hakkında kararsız kaldım yardım eder misiniz?

1.Lenovo

1. Bilgisiyar: lenovo ideapad gaming 3
Bu bilgisiyarın yorumları cok iyi ekranı 2k çözünürlükte ddr5 ram olmasi çok iyi 3050ti var 165 hz soğutması cok iyi ama ryzen 5 olması kafamı karıştırdı.(en beyendiğim bu )

2.Monster

2.bilgisiyar: bu bilgisiyarda güzel siz özelliklerine bakarsınız zaten

3.HpVictus

3. Bilgisiyar sogutmasınin sıkintılı olduğu söyleniyor

Sizce hangisi ?
HP lerin genel olarak kötü bir soğutmasi olduğunu biliyorum

Monster daha yeni yeni taninmaya başlandi malzeme kalitesinin dandik olduğu yorumlari azimsanamayacak kadar fazla fakat garanti konusunda iyi

Lenovo ise eski ve tecrubeli bir marka ben tercihimi lenovodan yana kullanirdim

user8545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HP lerin genel olarak kötü bir soğutmasi olduğunu biliyorum

Monster daha yeni yeni taninmaya başlandi malzeme kalitesinin dandik olduğu yorumlari azimsanamayacak kadar fazla fakat garanti konusunda iyi

Lenovo ise eski ve tecrubeli bir marka ben tercihimi lenovodan yana kullanirdim
Teşekkürler

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Eğerki dizüstünde radikal değilseniz kesinlikle masaüstü öneririm. Zaten bir süre sonra (1,5-2 yıl) ısınma sorunları, tozlar vs. Derken eski performansı alamayacaksınız. Laptop temizlikleri de öyle her insanın yapabileceği bir şey değil sistemi bozma ihtimali var. Her neyse konuya dönelim xYavuz adlı arkadaşın da dediği gibi ben de tercihimi lenovodan yana kullanırdım. HP zaten sorunlar yaşatıyor sık sık. Monster da aynı şekilde sizi çok yoracaktır sorunlarıyla. Hiç olmazsa fanlarından çıkan sesle bile rahat 2 gün uyku tutmaz. Lenovo hem deneyimli hem de işine yakışık bir firma. İyi günler.