Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende istiyorum aslında oyuncu olmayı hemde çok istiyorum hatta ajanstan başvuru geldi gitme istiyorum ama istanbulda değilim ailemide ikan edemedim çok uğraştım ama bana yardımcı olursanız sevinirim sizce gitmelimiyim gitmemeliyim

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
dizi teklif geldiyse kaçırma derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ajansa gidip kayıt yaptıramadım ama ailem onaylamadı uğraştım istanbula gitmek için ama gidemedim

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Konu eski bahsettigi dizi yayından kalktı:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya family ajans güvenirli arkadaşlar yardım edin lütfen????????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:Evet bana da geldi kardeşim , ancak ben kabul ettim ve çok memnunum . Şarkıları '' seni bana yazmışlarda '' söyliyorum:sleeping:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar family ajansa gittim, fotoraf çektirdim yanlız ben fotoraflarıma nereden bakacağım , yardımcı olun lütfen ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fotoraflara nasıl bakıcaz. gittim fotoraf çektirdim ama nerede internette yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aman he! Family ajans dolandırıcıdır iş yaparız diye çağırırlar figürasyon olursunuz ne paranızı alırsınız nede tv'de görünürsünüz sakın bulaşmayın

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
sırf yorum yazmak için yazan ve tarihi eser konuları canlandıran arkadaşlar klavyeniz bozulsun emi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sadece ilk başta fotoğraf çekimleri için 50 TL alıyolar. Ben o ajanstayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu ajansa hekezi alıyolar önemli olan başka ajanların senle ilgilenmesi mesela ERBERK .Erberk ajans seni kabl ederse direk git nede olsa türkiyenin bir numaraı ajansı

esrayılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Family ajansın çoğu yerde şubesi var ben İstanbuldaki bir arkadaşım tavsiyesiyle İzmirde kayıt yaptırdım. ajansfamily.net web sitesinden başvuru yapılıyor.Telefon numaraları mevcut zaten şubelerin en iyi cast ajansı diyebilirim.Birçok ödül almış biryer.Bu iş gerçekten hayalinizse kesinlikle kaliteden şaşmayın güvenebileceğiniz tek adres Family ajans arkadaşlar

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Family ajansın çoğu yerde şubesi var ben İstanbuldaki bir arkadaşım tavsiyesiyle İzmirde kayıt yaptırdım. ajansfamily.net web sitesinden başvuru yapılıyor.Telefon numaraları mevcut zaten şubelerin en iyi cast ajansı diyebilirim.Birçok ödül almış biryer.Bu iş gerçekten hayalinizse kesinlikle kaliteden şaşmayın güvenebileceğiniz tek adres Family ajans arkadaşlar

2011 in konusu hortladı yine :D

Bugün bende facebookta bir reklam gördü ajans hakkında oyuncu arıyorlar sanırım şöyle bir başvuru formları var. Ancak ajansfamily .net demişsin ben familyajans .com reklamını gördüm. Logolar felan aynı ama iki ayrı site acaba aynı firma mı ?

Sonuç olarak ben niyetlendim bakalım bir başvuru yapıcam. :)

fatmaguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Family Ajansla ilgili araştırma yaptım yaparken de burdaki yorumlarınızı okudum geçen hafta Family ajans Antalya şubesine gittim ve kayıt yaptırdım. Aslında ümitsizdim ilk başta ama dün geri dönüş yapıldı ve sinema çekimi için çağrıldım keyifli zaman geçirdim. herkese tavsiye ediyorum :)))

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
artist mi olsam ben de mi gitsem ne yapayım çok kararsız kaldım :D :D :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Artiz ne arar bazarda. :)

OzkanTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunculuk Hakkında Detaylı Bilgi Almak İsteyen Özelden Mail Atsın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyunculuk Hakkında Bilgi ALmak İsteyen Özelden Mail Atsın

ipek_aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
o kadar iğrenç bi ajans ki. kayıt için foto çekimine çağrırlar, para alırlar. hiç bi profesyonel ajans kayıt,foto için para istemez. film setlerine gönderirler, sabahtan gece yarısına kadar ayakta bekletirler,birkaç saniye görünceksiniz diye hem de. o da flu bi şekilde arka planda,diyalog fln yok. ücret vermemeleri de çabası.ücretler ne zaman verilcek diye sorduğunuzda,en kısa zamanda diye geçiştirirler. bikaç kere daha setlere gidip yine alamadığınız da,biz de kaç aydır ödeme alamıyoruz derler. insanların umutlarıyla,hayalleriyle oynayan bi cast ajanımsı. bir de beni facebook ta ki gruplarında da engellemişler. böyle sahtekarlar. her türlü çaldıkları zaman,para haram olsun.

ipek_aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bikaç kişi de ajansı aklamak için üye olmuş siteye. arkadaşlar bi araştırın bakın,çoğu kişi zaten emeklerin karşılığını alamamaktan şikayetçi.bikaç tanesi de böyle güzel sözlerle insanları kandırmaya çalışıyor hla. inanmayın kesinlikle. her gördüğüm yerde kötülemeye de devam edicem bunları. yok öyle milletin parasını,zamanını,alıpta,hiç bişey olmamış gibi yoluna devam etmek.

umudum var

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ipek hanım yanlış düşünüyorsunuz bence... belki sizinde yasadığınız olumsuzluklar vardır. fakat bunu ajansın yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. evet bizde sette cok bekledik hatta ilk setimizin çekimi iptal oldu hemde gecenin bir vaktiydi. ama bu ajansla alakalı bir durum degil yönetmenlerle alakalı..sonuçta o ortamı paylaşınca neyin nasıl olduğunu görüyorsunuz. birde eğitim yoksa oyunculuk adına tam anlamıyla bilmedikleri bir oyuncu adayını kamera önüne çıkaramazlar.. ve hayat zaten böyle değil mi önce bir işe girdiğiniz de alt kademeden vermiş olduğunuz verime göre sizi yükseltirler..birde bu açıdan bakmak gerekli...iyi günler

ipek_aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
siz yanlış düşünüyorsunuz umudum var. eğitimim de var,az çok ta biliyorum neyin ne olduğunu. sen o kadar kişiyi bi arabaya tık, çekim yapılcak yere götür. sabahtan akşama kadar beklet,görünme bile ekranda,hatta çoğu zaman kenarda beklemek zorunda kal,rol alsan da paranı istediğin zaman,paranın bulunuşundan haberi yokmuş gibi bön bön yüzüne bakan bi surat gör. hiçbi şekilde profesyönel bi ajans diil, merdiven altı tabiri vardır ya,aynen öyle, sadece kendi kazandıklarına bakıyorlar, milletin hayalleriymiş,zamanıymış,emekleriymiş, hiçbiri umurlarında değil. tekrar söylüyorum,berbat ötesi bi ajans. burda vakit harcıcağınıza gidin biraz eğitim alın,sonra istediğiniz kalitede ki ajanslara girin. bu gibi sömürücülerde zamanınızı harcamayın

umudum var

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İPEK HANIM,TABİ BEN SİZİN NE YAŞADIĞINIZI BİLEMEM..BENDE BÖYLE BİR SEY OLMADIĞI İÇİN SADECE FİGRURAN OLARAK YER ALDIM.. TABİKİ BEKLEDİM BENDE AMA BU DEDİĞİM GİBİ AJANSLA ALAKALI BİR DURUM DEGİL YÖNETMENİN RAHAT OLUŞUNDAN. DİĞER DURUMLA İLGİLİ DE BEN BİRSEY YAŞAMADIM 1 AY SONRA YATIRDILAR 2 SEFER GİTTİM O DİZİ İÇİN İKİ GÜNÜ MÜ DE ALDIM.... SİZE DE HAK VERİYORUM ...FAKAT BENCE BİREBİR YETKİLİLERİNE DE ULAŞIP BU DURUMU ANLATABİLİRSİNİZ.İYİ GÜNLER

lyla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merdiven altı demişsiniz ama uzunca bi geçmişi var ajansın 10 tane şubesi var referanslara bakınca da nerdeyse bütün projelerle çalışmışlar. Siz ne yaşadınız bilemem ama bu kadar da net konuşmayın. Ben cumartesi gidip kayıt olucam yine de biyerden başlamak lazım. dediğiniz gibi eğitim de alabilirim ileriye dair kesin bu işi yapacağıma karar verirsem. bu kadar oyuncu varken zaten kolay olmasını kim bekler ki? Herkes şansını denemeli bence.

ipek_aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
durumumu anlattım ben zamanında yetkililere. dediğim gibi en kısa zamanda yollayacağız paranızı,iban alalım,gibi laflarla oyaladılar. sette tanıştığımız kişilerde aynı konulardan dert yandılar, kimisi 9-10 kere gitmiş,tek bi kuruş ödenmemiş, çoğu insan para kazanmak için giriyo böyle işlere, ama dediğim gibi ajansın umrunda değil. sizin de açıkçası ajansta çalışan biri olduğunuzu düşünüyorum, buraya ajansı aklamaya gelmişsiniz. kiminle tanıştıysam,çoğu istisnasız,bu ajansın bu tutumundan dert yanıyor ve en kısa zamanda da ayrılıyorlar zaten, he elde ne var, sıfır. bide foto çekimi için verdiğiniz ücret tabi. ben birebir yaşadığım için bazı şeyleri böyle net konuşabiliyorum,kulaktan dolma değil yani, tecrübelerim.

lyla,10-20 tane şubesi olabilir,her gelenden adam başı 50-75 tl alınırsa,tabi insanların gözlerini boyamak için şube açmaktan geri kalmıcaklar. referans dediğiniz,bende onlara bakmıştım aa dedim ne kadar kaliteli işlerde çalışmışlar deyip gittim kayıt oldum. sonra gittiğimde setlere gördüm ki,1 tane bile kişiyi setlere gönderdiklerimde, figürasyon bile olsa bu,bunu referans olarak sitelerine yazıyorlar.kamere önüne çıkması da gerekmiyo oyuncunun hatta, oraya götürmeleri yetiyo insanların. böyle baştan salma,kendilerini düşünen bencil insanlar toğluluğu ajansı da diyebiliriz, tabi siz gidin birebir yaşayın,görün bazı şeyleri,ben de yok olmaz diyodum çevreden duyduğumda,böyle insanın gözüne baka baka hakkını yiyemezler heralde diyodum ama oluyomuş, siz de yaşayıp görün

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
ipek aydın lafını koydu gitti sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar