Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senisma34

Profesör

Bu sabah Family Ajans vasıtası ile, Atv'de yayınlanacak olan "Seni Bana Yazmışlar" dizisi için bir teklif geldi. Rol konusu ise Acente İşletmecisi. Hem vakit eksikliğimden hem de kararsızlığımdan dolayı onaylamadım, tabii şimdilik. Bu tip ajanslardan oyunculuk vb. teklif gelen arkadaşlar var mı veya bilgisi olan var mı? Ne yapsam karar veremedim.

Senisma34

Profesör
Ekip gayet iyi, dizinin konusu da ehh diyelim. Ajanslarda kayıtlarım var ama kayıt konusu ses dublaj. Sesimi kullanmak için ajanslara başvurmuştum. Tabi resimlerim de var, belki olur diye vermiştim. Bilemedim dostum. Tiyatro eğitimim de yok açıkcası :D

Senisma34

Profesör
:thumbup1:
Teşekkürler arkadaşlar. Yayınlanmaya başlasın ardından gerekeni yapacağım. Umarım geç kalmam.

Senisma34

Profesör
Evet farkındayım dostum. İrtibata geçeyim olursa olur. Açıkcası aman aman istekli değilim, mazeret yapıyorum kendime. Bakalım neler olacak...

Hani görürseniz, sıfat bu :w00t:

TBM

Dekan
dostum,baktımda bende buna,para mı yatırmak gerekiyor öyle bir şeyler yazıyorda

kuntakinte

Profesör
kuzenimde resimlerini çektirmiş daha yeni bu gün konuştuk ücret vs ödemekte gerekmiormuş sanırım bırakıyomuşsun resimlerini onlar ihtiyaç olunca arıyormuş.. bir arkadaşımda oynuyordu trt1 deki bi dizide yanlız çok fazla vakit alıyorlar die duymuştum figüran dahi olsan bekletiolarmış.. yani vakti bol olanların uğraşması gereken bir uğraş..bide direk başrol :) vermedikleri için korkmana gerek yok eğitimim yok die.. şans yanında olur belki kıvırırsın hiç vakit kaybetmeseydin bence niyetin varsa atlasaydın hemen çünkü çok fazla isteyen var die biliorum ..

interpool

Profesör
Bende bayadır ilgilenirim bu işlerle... Ajans olayları tipe çok önem verir bilindiği üzere. Bence git, iyi olursan devamı gelir zaten....

---------- Post added at 02:53 ---------- Previous post was at 02:51 ----------

Cemal Hünal'ın dizileri pek tutmaz ama sen yine de bir dene. :)
O adamla konuşmuştum ben. Ukala bi tip zaten. Sevmedim. !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...