Dizi Repertuarı Geniş Arkadaşlardan Tavsiye Bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm.Prison Break tutkunları bilir;diziyi bitirdikten sonra artık diğer diziler çok ekşi tat veriyor.Pb'deki heyecan,gerilim ve kurguyu başka dizide bulamadım,belki siz bulmuşsunuzdur :)
Bana konusu güçlü,heyecan ve aksiyon dolu,bir bölümü izlediğimde peşinden diğerini de açma hissiyatı uyandıran bi dizi önerin lütfen :) İstediğim şey dizinin bir ana kurgusu olsun.Arka Sokaklar gibi her bölümde farklı senaryo olmasın :D çoğu ünlü diziyi bilirim ama belki gözden kaçırdığım bir şeyler vardır.Değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

Fakire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taboo yu izle gayet güzel konusu hikayesi. Yeni Sezon finali yaptı. %3 - Yüzde üç olabilir brezilya dizisi senaryo vb. harika. Yinede Yabancı Dizi Önerileri bu linkten önerilere bakabilirsin.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Fringe, sherlock, spartacus, true dedective, blackmirror,

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de aynı üzüntüyü yaşadım ama son bir 5-7 bölümlük bir sezon getireceklermiş Prison Break'te onun için umutluyum bilmiyorum izledin mi ama Spartacus'ü tavsiye ederim çok güzel olmadı Breaking bad,Battleshild falan öneririm gerçekten güzel diziler.:)

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de aynı üzüntüyü yaşadım ama son bir 5-7 bölümlük bir sezon getireceklermiş Prison Break'te onun için umutluyum bilmiyorum izledin mi ama Spartacus'ü tavsiye ederim çok güzel olmadı Breaking bad,Battleshild falan öneririm gerçekten güzel diziler.:)
İnan Breaking Bad 4. sezon bittikten sonra en az 1 yıl oldu 5 i izleyemiyorum bir türlü en iyisi de 5. sezon diyorlar.Spartacus'ü arkadaşım önermişti,o tarz -antik çağda geçen diziler- beni pek sarmıyor.Anlatmak istediğim olay dizi yavaş aktığında ben bayıyorum,onun yerine açıp 3-5 kitap okurum daha iyi :D
Pb öyle değildi sanki tüm sezonlar 1 film gibiydi,bazen olayı kesip diğer bölüme bırakıyorlardı felan.Şimdi bir bölüm izliyosun,diğer bölüm alakasız bi yerden devam ediyor.DC ve Marvel dizileri de hoşuma gidiyor mesela Arrow,Daredevil,Legends Of Tomorrow tarzı diziler

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
İnan Breaking Bad 4. sezon bittikten sonra en az 1 yıl oldu 5 i izleyemiyorum bir türlü en iyisi de 5. sezon diyorlar.Spartacus'ü arkadaşım önermişti,o tarz -antik çağda geçen diziler- beni pek sarmıyor.Anlatmak istediğim olay dizi yavaş aktığında ben bayıyorum,onun yerine açıp 3-5 kitap okurum daha iyi :D
Pb öyle değildi sanki tüm sezonlar 1 film gibiydi,bazen olayı kesip diğer bölüme bırakıyorlardı felan.Şimdi bir bölüm izliyosun,diğer bölüm alakasız bi yerden devam ediyor.DC ve Marvel dizileri de hoşuma gidiyor mesela Arrow,Daredevil,Legends Of Tomorrow tarzı diziler
Emin ol Spartacus'ten pişman olmazsın.:)