Dizi, film depolama sitesi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanBUU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dostlar merhaba umarım bu kötü zamanlarda sağlığınız ve keyfiniz, sevdiklerinizle birlikte iyidir. Soruma geçecek olursak ben torrent sitemden favori dizilerimi indiriyorum, ama sonradan tabi ki de diskler doluyor. Bundan dolayı ise indirdiklerimi bir video sitesine yüklemek istiyorum ki bilgisayardan silinip yer açılsın diye. Youtube'a yüklersem telif yer ve kaldırılır. Drive'a yüklersem 15 GB kapasite yetmez. Para ödemeden sorunsuz bir şekilde videolarımı yükleyip istediğim zaman izleyebileceğim, sadece bana özel, arşiv yapabileceğim, bir internet sitesi biliyor olabilir misiniz? Soruyu özetlemem gerekirse kendi kendime özel bir Netflix yapmak istiyorum, mümkün müdür?

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Dizileri upload etmen baya bi uzun sürebilir bu tür cloud ortamlarına. Yandex Disk kullanabilirsin ama istiyorsan.

KaanBUU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dizileri upload etmen baya bi uzun sürebilir bu tür cloud ortamlarına. Yandex Disk kullanabilirsin ama istiyorsan.
Reis zaman sıkıntı değil, hayatım yok. Yandex Disk'te istediğim zaman açıp izleyebiliyor muyum? Yani copyright falan yemiyor dimi?
edit: birde upload sınırı var mı?

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Reis zaman sıkıntı değil, hayatım yok. Yandex Disk'te istediğim zaman açıp izleyebiliyor muyum? Yani copyright falan yemiyor dimi?

Hayatım yok ne demek be kral ? Benim bildiğim en bilinir sınırsız depolama alanı veren yer Yandex Disk. Arada arşivcilerdeki linklerde de görüyordum dizi ve film arşivi diye paylaşıyorlardı. Demek ki bir sorun olmadan kullanılabiliyor. Belki bir ihtimal linki yaydığında dizi veya film sahipleri görürse arşivi patlatır ama sen zaten kişisel kullanacağını belirtmişsin. Sorun olacağını sanmıyorum.

KaanBUU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hayatım yok ne demek be kral ? Benim bildiğim en bilinir sınırsız depolama alanı veren yer Yandex Disk. Arada arşivcilerdeki linklerde de görüyordum dizi ve film arşivi diye paylaşıyorlardı. Demek ki bir sorun olmadan kullanılabiliyor. Belki bir ihtimal linki yaydığında dizi veya film sahipleri görürse arşivi patlatır ama sen zaten kişisel kullanacağını belirtmişsin. Sorun olacağını sanmıyorum.
Üstad az önce baktım 10 GB sınır varmış, olmadı ya :/

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Üstad az önce baktım 10 GB sınır varmış, olmadı ya :/
Bende şimdi gördüm. Ücretsiz olarak adam akıllı alan veren yer kalmamış. MEGA var ona bak istersen. Ücretsiz 50GB alan veriyor. Senin için yeterli olur mu bilmiyorum.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Google Drive'a atabilirsin. Fakat 16Gb sınır var. Yani hesap oluşturak ayrı ayrı yerlere atabilirsin.

KaanBUU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bende şimdi gördüm. Ücretsiz olarak adam akıllı alan veren yer kalmamış. MEGA var ona bak istersen. Ücretsiz 50GB alan veriyor. Senin için yeterli olur mu bilmiyorum.
Eyvallah reis ama artık bu dünya beleşçilerin değil herhalde. Elimdeki diziler 100-200 GB'tan bile fazla ne yazık ki, artık videoya altyazı gömmeyi öğrenip 40-50 tane farklı drive hesabı açarım, başka elden ne gelir ki bea :/

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Eyvallah reis ama artık bu dünya beleşçilerin değil herhalde. Elimdeki diziler 100-200 GB'tan bile fazla ne yazık ki, artık videoya altyazı gömmeyi öğrenip 40-50 tane farklı drive hesabı açarım, başka elden ne gelir ki bea :/
Benim bir arkadaş taşınabilir HDD’ye koyuyordu dizi ve filmlerini. 1TB almıştı 150-200TL gibi birşeydi. Lazım olumca usb ile takıp izliyordu.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...