Dizi/Film/Belgesel tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bilinçli ve sağlığını düşünen her vatandaş gibi evde zaman geçiriyor ve dışarı çıkmıyoruz. Bu süreçte izleyebileceğimiz dizi, film ve belgesel tavsiyelerinizi bekliyorum. Ben Elite dizisini izlemeye başladım, peki siz neler izliyorsunuz ve tavsiye ediyorsunuz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
1) Hekimoğlu (House MD uyarlaması)
2) TRT Belgesel Savaşın Efsaneleri
3) Supernatural ( bu sene 15. sezon final)
4) TRT Haber Ömür Dediğin
5) Zalim İstanbul( tavsiye ederdim ama çok cıvıklaşmaya başladı üstüne üstlük genel olarak dizide kime kime vurmuş, kim kime eziyet etmiş durumu var herkesin midesi kaldırmayabilir. İyi ki midesizim)
6) Favorim Kiralık Aşk ölmeden önce herkesin 1 defa bitirmesi gerekiyor. Ben 3 defa bitirdim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Bu aralar sadece izleyebildiğim dizi TRT'de yayınlanan "Tutunamayanlar" var. Yoğunluktan dolayı onuda TV üzerinden değil müsait olduğum zamanlarda YouTube üzerinden izliyorum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bu aralar sadece izleyebildiğim dizi TRT'de yayınlanan "Tutunamayanlar" var. Yoğunluktan dolayı onuda TV üzerinden değil müsait olduğum zamanlarda YouTube üzerinden izliyorum.
Sosyal medyada çok konuşuluyor merak ettim ben de

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Maalesef tavsiye edilebilecek Türk dizi ya da filmleri bir elin beş parmağını geçmez.
Kimi sıradan/standart senaryo ile karşımıza çıkıyor kimisi bir yerden sonra cıvıtıyor...

Breaking Bad - Yabancı dizi bazı yerlerde durağanlaşsa da oldukça güzel bir yapım.

V For Vandetta
Predestination
Upgrade
Prestige
The Judge
Zindan Adası
World War Z
Ölümcül Makineler
.
.
.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Maalesef tavsiye edilebilecek Türk dizi ya da filmleri bir elin beş parmağını geçmez.
Kimi sıradan/standart senaryo ile karşımıza çıkıyor kimisi bir yerden sonra cıvıtıyor...

Breaking Bad - Yabancı dizi bazı yerlerde durağanlaşsa da oldukça güzel bir yapım.

V For Vandetta
Predestination
Upgrade
Prestige
The Judge
Zindan Adası
World War Z
Ölümcül Makineler
.
.
.
Breaking bad e başladım ama devam edemedim ya

samed JK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
TR dzisi olarak tutunamayanlar güzel yabancı dizi olarak ben genelde komedi izliyorum Friends,hımym,brooklyn99,the big bang theory
bunlar baya iyi diziler film kültürüm pek yok

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bilinçli ve sağlığını düşünen her vatandaş gibi evde zaman geçiriyor ve dışarı çıkmıyoruz. Bu süreçte izleyebileceğimiz dizi, film ve belgesel tavsiyelerinizi bekliyorum. Ben Elite dizisini izlemeye başladım, peki siz neler izliyorsunuz ve tavsiye ediyorsunuz?
Elite dizisi güzel bir dizidir yeni sezonu da yayınlandı zaten benim önerilerim aşağıdaki gibi :) tabi ilk aklıma gelenler

Black Mirror
Vikings
12 Maymun
The Walking Dead
The Witcher
Messiah

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Haftalık olarak şu an takip edebileceğin genç dizileri var.Tutunamayanlar ve Öğretmen (Şu sıralar favorim).

Yerli Dizi;
Suskunlar
Ezel
Medcezir

Yabancı dizi olarak;
Stranger Things
La Casa De Papel
Black Mirror Dark

Yerli film;
Hababam Sınıfı (İllaki izlemişsindir ancak yine de şöyle baştan sonra bir çevirirsin :) )
Uzun Hikaye (Kitabı da var,kitap okumayı seviyorsan düşünebilirsin :) )
Mucize
Bana masal anlatma
Sağ Salim
Yahşi Batı
Kolpaçino serisi
Kara Bela

Yabancı film;
Yıldızlararası (Interstellar)
Başlangıç (Inception)
Harry Potter serisi
Hızlı ve Öfkeli serisi
Matrix serisi
Yeşil yol
Akıl Oyunları
3 Ahmak
Leon
Forrest Gump
Sherlock Holmes
127 Saat

Hangi tür içerikleri sevdiğini bilmediğim için oldukça geniş bir konu yelpazesinde yazmaya çalıştım,seç beğen al :)