Diyanet'ten şiddet gören kadınlara tavsiyeler (!)

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Forumca şunu sorgulamamız gerekmez mi TEKNOLOJİ FORUMUNDA neden Diyanet işleri ile ilgili yalan yanlış haber yapılıp 5 sayfa mesaj kasılıyor. ( Arada rahat 2-3 sayfada silinmiştir küfür hakaret vb olduğu için mesaj var. ) Diyanet işleri üstünden arada Müslümanlara yapılan söylemler dönen muhabbetlerde cabası.

1 kerede İçerik Ekibi DİNİ konulara girip sınırları aşmıştır dikkatli olunacak dense ne kaybedilir. =? Sürekli bir Didem Hanım'a yüklenmeyin Didem hanıma cevap vermeyin. Bu kadar insan hiç bir şey yokken anlamsızca cevap yazıyormuş gibi davranıyorsunuz.

Haber kaynağı Didem mi? Hayır. Haberin ilk kaynaktan yayılmasını sağlayan Didem mi? O da hayır. Bu haber bu akşam ana haberlerin bir kaçına çıktı mı? Evet. E kardeşim o zaman o ana haberlerin kanallarına da telefon açın utanmıyor musunuz yalan yanlış haber yapmaya deyin? Dediniz mi / der misiniz? Ona da koskoca bir HAYIR.

Didem'in İçerik Ekibi'ndeki görevini sorgulamak veya kontrol etmek sizlerin görevi değil, teknik olarak. Hani halk arası bir tabir vardır, "gücün buna mı yetiyor" diye, bu şekilde de birine yüklenmek kimsenin haddi değil.

İki gün önce AKP İl Gençlik Başkanı havuzdayken "lan fakirler...." bilmem ne diye video çektiği haberi yapıldığında, burada Diyanet işleri üstünden müslümanlığa kadar götürüldüğünü iddia edip olayı farklı bir boyuta taşıyan kişiler bir kelam etti mi o konuda? Ben görmedim açıkçası. Hani tavsip etmezsin evet, böyle rezillik görmedim, bu ne böyle vb gibi bir söylemde bulunuldu mu? Yine görmedim. Algıda seçiciliğe gerek yok.

Öncelikle karşıt görüşlere saygılı olmayı öğrenmeli bazı kişiler. Kendine uymayan cevaplara Orhun Yazıtları gibi yazı yazdıktan sonra konu çarpıtılıyor, konu amacını aştı vb demek de komik oluyor. Her karşıt görüşe cevap vermeye kalkılırsa bu hayat geçmez. Biraz kabul edin sizden farklı olan/farklı düşünen insanları.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Öncelikle karşıt görüşlere saygılı olmayı öğrenmeli bazı kişiler.
Öncelikle Dinde Karşıt görüş diye birşey olmaz inananlar veya inanmayanlar diye ayrılır konu. Burada sabah akşam islamiyete veya diyanet işlerine sallamak kaynaksız belgesiz herşey yazılmak söylenmek isteniyor olmaz bu işte anlatmaya çalıştığım bu.

( Neyse bu tartışmanın bir tarafı ama burada inanan ve kendince Müslüman olan diyanet işlerine saygısı olanlara yapılacak söylenecek sözler değil bazıları. ) Akşam bazı yazılanları görmediniz siz tabi bu konu içinde İÇERİK EKİBİNİN bile söylemerl silinmiş. ( Çünkü İnanan insanın SİNİR UÇLARINA DOKUNAN ve içini ürperten illaha cevap vermesi gereken şeyler yazılıyor. Sonuna dalga geçen ifadeler ile ekstrem emojiler ekleniyor.) Diyanet işleri ve Müslümanlık ile ilgili yalan haber yapacan buda özgürlük olacak işin aslını ve doğrusun söyleyince karşıt görüş olacak millettende saygı beklenecek olay bu mu gerçekten =?

İki gün önce AKP İl Gençlik Başkanı havuzdayken "lan fakirler...." bilmem ne diye video çektiği haberi

O konuyu iyi takip et bence. Eğer o video sosyal medyada yayınlanmış ise direk istifa etmeli veya görevden alınmalı dedim ben konunun altına.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Haber kaynağı Didem mi? Hayır. Haberin ilk kaynaktan yayılmasını sağlayan Didem mi? O da hayır. Bu haber bu akşam ana haberlerin bir kaçına çıktı mı? Evet. E kardeşim o zaman o ana haberlerin kanallarına da telefon açın utanmıyor musunuz yalan yanlış haber yapmaya deyin? Dediniz mi / der misiniz? Ona da koskoca bir HAYIR.

Didem'in İçerik Ekibi'ndeki görevini sorgulamak veya kontrol etmek sizlerin görevi değil, teknik olarak. Hani halk arası bir tabir vardır, "gücün buna mı yetiyor" diye, bu şekilde de birine yüklenmek kimsenin haddi değil.

İki gün önce AKP İl Gençlik Başkanı havuzdayken "lan fakirler...." bilmem ne diye video çektiği haberi yapıldığında, burada Diyanet işleri üstünden müslümanlığa kadar götürüldüğünü iddia edip olayı farklı bir boyuta taşıyan kişiler bir kelam etti mi o konuda? Ben görmedim açıkçası. Hani tavsip etmezsin evet, böyle rezillik görmedim, bu ne böyle vb gibi bir söylemde bulunuldu mu? Yine görmedim. Algıda seçiciliğe gerek yok.

Öncelikle karşıt görüşlere saygılı olmayı öğrenmeli bazı kişiler. Kendine uymayan cevaplara Orhun Yazıtları gibi yazı yazdıktan sonra konu çarpıtılıyor, konu amacını aştı vb demek de komik oluyor. Her karşıt görüşe cevap vermeye kalkılırsa bu hayat geçmez. Biraz kabul edin sizden farklı olan/farklı düşünen insanları.
Bahsettiğiniz video her yere çekildi fakat aslı zaten ortadaydı. Didem'in görevini sorgulayan yok milletin kızdığı nokta bu haberin doğruluğunun kesin olmamasına rağmen paylaşılması ve Didem'in dalgacı tavırları.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Bahsettiğiniz video her yere çekildi fakat aslı zaten ortadaydı. Didem'in görevini sorgulayan yok milletin kızdığı nokta bu haberin doğruluğunun kesin olmamasına rağmen paylaşılması ve Didem'in dalgacı tavırları.

Şayet o videoyu muhalefetten bir partili çekmiş olsaydı altına yazacağınız yorumları çok iyi biliyorum. Benim kastettiğim durum buydu. Konunun uzamasına gerek yok.

Öncelikle Dinde Karşıt görüş diye birşey olmaz inananlar veya inanmayanlar diye ayrılır konu. Burada sabah akşam islamiyete veya diyanet işlerine sallanılmak istemiyoz olmaz bu işte anlatmaya çalıştığım bu.

( Neyse bu tartışmanın bir tarafı ama burada inanan ve kendince Müslüman olan diyanet işlerine saygısı olanlara yapılacak söylenecek sözler değil bazıları. ) Akşam bazı yazılanları görmediniz siz tabi bu konu içinde İÇERİK EKİBİNİN bile söylemerl silinmiş. ( Çünkü İnanan insanın SİNİR UÇLARINA DOKUNAN ve içini ürperten illaha cevap vermesi gereken şeyler yazılıyor. Sonuna dalga geçen ifadeler ile ekstrem emojiler ekleniyor.) Diyanet işleri ve Müslümanlık ile ilgili yalan haber yapacan buda özgürlük olacak işin aslını ve doğrusun söyleyince karşıt görüş olacak millettende saygı beklenecek olay bu mu gerçekten =?

Ben dinde karşıt görüş var demedim. Karşıt görüşten kastımı anlamamışsınız. Halen yalan haber yapmaktan bahsediyorsunuz. Anlaşamıyoruz. Hayırlı geceler.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Her şeye istisnasız cevap yazmak zorunda değilsiniz. Didem’i niye suçluyorsunuz, kendi fikrini yazmış.
Futbol takımı tutuyormuş gibi her karşıt görüş gösterene aynı tarz cevap yazıyorsunuz, gerek yok buna.
Ne demek istisnasız her konuya cevap yazmak? Her gün yüzlerce konu açılıyor ve ben azami 3-5 konuya cevap yazıyorum. Lakin sizi çok rahatsız ettiğim anlaşılıyor.

Bir kere, şunu anlamanız lazım: Benim karşıt görüşlerle sorunum yok! Biz onlara edep çerçevesinde her zaman cevap yazıyoruz. Sorunlu olduklarımız ve aynı tarz yazdıklarımız ise benim inançlarıma aynı tarz hakaret ve aşağılamada bulunanlardır. Yahut, yalan, asparagas ve art niyetli, bu haberde olduğu gibi aylarca evvel cevabı verilmiş, tamamen art niyetli doğruluk ve iyi niyetten tamamen yoksun algı çalışması niteliğindeki bilinçli gayretler oluyor.

Bu arada Didem'e gelince, benim Didemle bir sorunum yok kardeşim, Didem ve içerik ekibi arkadaşlarımızın bizim değerlerimizle bir sorunu var belli ki.

Yahu arkadaş, bu kaçıncı oluyor, Diyanette diyanet, diyanette diyanet. Ve bunların kahir ekseriyeti asparagas, yalan dolan haberler. Bir bakıyorsunuz maaşları üzerinden vuruyorlar, bir bakıyorsunuz sosyal aktivitelerini konu edinip vurmuşlar, bir bakıyorsunuz ordan, bir bakıyorsunuz burdan vurmuşlar. E o zaman anlamamak için aptal olmak lazım, bu arkadaşların asıl dertleri Diyanet değil, onun temsil ettiği değerdir, Din'dir. E yeter bu kadar daa.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şayet o videoyu muhalefetten bir partili çekmiş olsaydı altına yazacağınız yorumları çok iyi biliyorum. Benim kastettiğim durum buydu. Konunun uzamasına gerek yok.

Ne yazabilirim mesela =? Ben öyle ucuz siyasi işlerdei sevmem zaten. Babane bir partinin yok gençlik kolları başkanıdan biri gider arkadan bin tanesi gelir çok umrumda yanlış yapan varsa alınsın görevden demişim işte daha ne demek gerekiyor sizin ile aynı görüşte olabilikmek için =?

Karşıt görüşten kastımı anlamamışsınız.

Yoo anlamadım. Sizin karşıt görüş anlayışınız sabah akşam Diyanet işleri ve onun üstünden Müslümanları eleştirmek mi =?

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Yani cidden enterasan insanlarsınız. Dinsiz de olduk vay be :) arkadaşlar haberi ben uydurmadım bir sürü sitede yayınlanmış. Siz iyi misiniz? Daha fazla tartışmaya girmek istemiyorum. Laftan anlamıyorsunuz. Pesss!!! Bu kadar da olmaz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yani cidden enterasan insanlarsınız. Dinsiz de olduk vay be :) arkadaşlar haberi ben uydurmadım bir sürü sitede yayınlanmış. Siz iyi misiniz? Daha fazla tartışmaya girmek istemiyorum. Laftan anlamıyorsunuz. Pesss!!! Bu kadar da olmaz.

Şahsen ben kimseye dinsiz demedim demem de. Benim bazı laflarım ortayaydı üstüne alınan alınabilir.
Lakin dün ben bu haber yalan deyip DİYANET İŞLERİ basın açıklaması sonrası yaptığınız söylemler yanlıştı. Zorla kaşıyorsunuz ortamı. ( Şuan silinmiş o söylemler görünmüyor ama demekki Moderatörlerde yanlış gördü sildi )

Dini konularda bazı insanlar dalga geçmeyi ve hakaret vari söylemleri kaldıramaz. Forumun bunca aylık üyeleri ve hergün onlarca mesaj atan bireyleri olarak RİCA EDİYORUZ SADECE zor bir şey mi hadi Siyaset size istediğiniz gibi serbest ama Şu DİNİ konulara girmeseniz =? Orada attığınz bir gülen surat bile çok büyük anlamlar ifade ediyor ve insanları delirtiyor... ( Ayrıca bunu haberin 6 ay aralıkla 2 kere yapıldığın ve Diyanet İşleri açıklama yaptığını bildiğiniz halde yapıyonuz )

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yavuz hırsız ev sahibini haksız çıkarırmış diye bir atasözü vardı. Size dinsiz diyen, dinden çıktınız diyen kimse yok kardeşim. Sürekli dini konuları kaşıyarak din ile savaşıyorsunuz dedik. Yahu sizden tek bir isteğimiz var kardeşim, bunu anlamak o kadar mı zor? Diyanetin kendi resmi sitesinde görmediğiniz bir konuyu haber yapmayın dedik. Görüp de yanlış dersen başım gözüm üstüne, haber yap onu. Vallahi senin yanındayım o zaman. Ama bu ülkede en çok vurulan, en çok haksız bir şekilde yerden yere çalınan bu kurum hakkında biraz insaflı olun istedik. Çünkü bu kurumda çalışanlar benim umurumda değil, siz onu yıprtattıkça yeni nesil çocuklar dinden imandan çıkıyor. Nice cahil cühela dinden soğuyor kardeşim.

Size bu kadar yalvarışımız bu yüzden. Haksızlık etmeyin istiyoruz. Hükümete vurmak istiyorsun, ya da başka bir devlet kurumuna, vurun kardeşim. Lakin Diyanet dediğinizde belki farkında olmadan dine vurmuş oluyorsunuz. Ama bir yanlışını gördüğünüzde mutlaka şikayet edin, ama bu kesinlikle doğru bir haber olmalı. Sonuçta orada çalışan insanlar da beşerdir, şaşardır. Dünyada peygamber harici günahsız insan hiç yoktur.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Konuyu Didem'in dinsizliğine nasıl getirdiniz hayretler içindeyim bu kadar da olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

siz düşmanlık beslediğiniz bir kavramın -Din- temsilciliğini yapan bir kuruma sürekli vurmak suretiyle arka planda İslam diniyle savaşıyorsunuz resmen.
Bunu dedikten sonra dininize bir şey demedim ki diyorsunuz çok şaşırdım sizden bunları gördüğüme

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Yavuz hırsız ev sahibini haksız çıkarırmış diye bir atasözü vardı. Size dinsiz diyen, dinden çıktınız diyen kimse yok kardeşim. Sürekli dini konuları kaşıyarak din ile savaşıyorsunuz dedik. Yahu sizden tek bir isteğimiz var kardeşim, bunu anlamak o kadar mı zor? Diyanetin kendi resmi sitesinde görmediğiniz bir konuyu haber yapmayın dedik. Görüp de yanlış dersen başım gözüm üstüne, haber yap onu. Vallahi senin yanındayım o zaman. Ama bu ülkede en çok vurulan, en çok haksız bir şekilde yerden yere çalınan bu kurum hakkında biraz insaflı olun istedik. Çünkü bu kurumda çalışanlar benim umurumda değil, siz onu yıprtattıkça yeni nesil çocuklar dinden imandan çıkıyor. Nice cahil cühela dinden soğuyor kardeşim.

Size bu kadar yalvarışımız bu yüzden. Haksızlık etmeyin istiyoruz. Hükümete vurmak istiyorsun, ya da başka bir devlet kurumuna, vurun kardeşim. Lakin Diyanet dediğinizde belki farkında olmadan dine vurmuş oluyorsunuz. Ama bir yanlışını gördüğünüzde mutlaka şikayet edin, ama bu kesinlikle doğru bir haber olmalı. Sonuçta orada çalışan insanlar da beşerdir, şaşardır. Dünyada peygamber harici günahsız insan hiç yoktur.

Bak şimdi bir yerde haklı bir yerde haksızsınız , siz tüm durumu konu açan insana yansıtıyorsunuz sanki kendisi uydurmuş gibi.

bir kaç site de görmüş onedio gibi büyük sitelerde normal olarak forumda da konu açmış , olay bu yanlış olur veya olmaz .

haber yanlış ise gelir burada güzelce durumu söylersiniz , ama bu lafım sana değil diğerleri gibi gelip yok din karıştırıp yok peygamber falan filan oo sen müslüman düşmanısın dersen kusura bakma ama karşındaki de sana patlar sende haksız duruma düşersin :)

Konuyu açan insan burada bir haber paylaşmış site linklerini de verdi zaten gidip onlara bağırın rencide edin o zaman.

Ama siz geliyorsunuz insanların inanışlarına bile laf ediyorsunuz konuda , bir şey tartışırken ilk önce düşünün , büyük iftiralar atıyorsunuz , konuyu açan insan bunları kendi yazmadı ki gelip ona tonca laf yapıyorsunuz ?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bunu dedikten sonra dininize bir şey demedim ki diyorsunuz çok şaşırdım sizden bunları gördüğüme

Kusura bakmayın ama, galiba ikimizden birinin Türkçesinde sorun var. Direkt olarak kendisi itiraf etmedikçe hiç kimseye dinsizlikle falan itham etmedim ben. Lakin gerek sen, gerek Didem, içerik ekibi olarak Diyanet ile ilgili sürekli, habire alçaltıcı, küçük düşürücü haberler yaparak bu kurumun tüzel kişiliği ile savaşıyorsunuz. Bunu söylemek suçsa söylüyorum.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Bak şimdi bir yerde haklı bir yerde haksızsınız , siz tüm durumu konu açan insana yansıtıyorsunuz sanki kendisi uydurmuş gibi.

Son kez yazıp takibi bırakıyorum. Herkes kendi inancını savunuyor. Haberi yapan didem hanım değil tabii ki. Ancak profilinde kocaman İÇERİK EKİBİ yazan bir insan gördüğü ilk habere hoşuna gitti diye, yahut "diyanetin şu ana kadar yaptıklarını biliyoruz, bunu da yaparlar" diyerek sorgulamadan, doğrulamadan PAY LA ŞA MAZ. Tarafsızlık gerektiren bir konumda kendisi ve kendi görüşünü insanlara yalan yanlış bir haberle aktarmaya ÇA LI ŞA MAZ. %100 tarafsız olabilecek bir insan dünya üzerinde yoktur. Fakat bu kadar yanlı bir şekilde sorgulamadan, araştırmadan önüne ilk gelen haberi forumlara A TA MAZ. Olay bundan ibaret.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kusura bakmayın ama, galiba ikimizden birinin Türkçesinde sorun var. Direkt olarak kendisi itiraf etmedikçe hiç kimseye dinsizlikle falan itham etmedim ben. Lakin gerek sen, gerek Didem, içerik ekibi olarak Diyanet ile ilgili sürekli, habire alçaltıcı, küçük düşürücü haberler yaparak bu kurumun tüzel kişiliği ile savaşıyorsunuz. Bunu söylemek suçsa söylüyorum.
Kendimiz haber uydurmuyoruz değil mi? Haber sitelerinin paylaştığı ve çokça karşımıza çıkan olayları foruma taşıyoruz. "Düşmanlık beslediğiniz kavramın" diyerek -din- diye belirtiyorsunuz, haber paylaşınca din düşmanı mı olduk? Siz bu kadar inançlıysanız başkasının inancını sorgulamanın ayıbını bilmiyor musunuz? Gerçekten hiç yakıştıramadım...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Son kez yazıp takibi bırakıyorum. Herkes kendi inancını savunuyor. Haberi yapan didem hanım değil tabii ki. Ancak profilinde kocaman İÇERİK EKİBİ yazan bir insan gördüğü ilk habere hoşuna gitti diye, yahut "diyanetin şu ana kadar yaptıklarını biliyoruz, bunu da yaparlar" diyerek sorgulamadan, doğrulamadan PAY LA ŞA MAZ. Tarafsızlık gerektiren bir konumda kendisi ve kendi görüşünü insanlara yalan yanlış bir haberle aktarmaya ÇA LI ŞA MAZ. %100 tarafsız olabilecek bir insan dünya üzerinde yoktur. Fakat bu kadar yanlı bir şekilde sorgulamadan, araştırmadan önüne ilk gelen haberi forumlara A TA MAZ. Olay bundan ibaret.

kendiniz de diyorsunuz yapan didem değil diye burada okeyiz.

Ama didem bir habercide değil dimi , bir yazar da değil , burada da okeyiz.

Şuan shiftdelete değil de , sözcü ,hürriyet,takvim gibi haber sitelerinde didem yetkili olsa yanlış birşey yayımlasa tamam haklı olabilirler , ama burası forum sitesi :)

İçerik ekibinde ki insanlar gündem de olan konuları paylaşıyorlar , bizim ilgimizi çekecek şeyleri paylaşıyorlar , kaynakları ile birlikte.

Araştırmadan ve sorgulamadan demişsiniz , ama bir çok büyük köklü haber sitelerin de paylaşıldı bu haber , didem ne yapabilir bu konu da ?

Kaynaklar yanlış olduğu için gelip burada insanların konu sahibini azarlamaya ve rencide etmeye hakkı yok , yorumları ve yazılanları sizde görüyorsunuz bi küfür etmedikleri kalmadı ..

her 2 taraf ta haklı olabilir ama kimse burada gelip böyle haber paylaştığı için hakaret edemez küçük düşüremez .

Bu arada hakaretsiz ve argosuz bir biçimde yorumda bulunduğunuz için size de teşekkür ederim , konu da az bulunabilen yorumlardan :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Konuyu inatla uzatıp saçma yerlere çekmeye devam ediyorsunuz. alpsadik isimli kullanıcıyı yeni yeni görüyorm forumda ama tamda olayı çok doğru bir şekilde anlatıyor.

Bakın haber linki flan paylaşmayıp ( Şu resmi koyup ) DİYANET'ten ŞİDDET GÖREN KADINA TAVSİYELER yazdımı o haber baştan sona ALGI oluyor... Sanki Dİyanet işleri başkanı çıkmış açıklama yapmış gibi ( Üstüne haber yalan bilgi belge yok içerisi boş. )

1594680094459.png

Konuda olmuş 4-5 sayfa yazı adam okumuyor içeriği altını resmi görüyor Diyanet kadına şiddeti savunmuş devam edin demiş sanıyor kapıyor gidiyor sayfayı. ( Hatta dikkat ettiyseniz en az 4-5 tane mesaj geldi harbi mi bunu mu demiş yazıklar olsun diyanete flan diye ilk konudan sonraki mesajları okumadan. )

Son düzenleme:

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Diyanet ile ilgili açtığım ilk konu yalnız:) beyefendi olarak gördüğüm birinden bu kadar kırıcı ve saçma yorumlar beklemezdim. Şaşırttınız beni. İyi geceler

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60

bir kaç site de görmüş onedio gibi büyük sitelerde normal olarak forumda da konu açmış , olay bu yanlış olur veya olmaz .

haber yanlış ise gelir burada güzelce durumu söylersiniz , ama bu lafım sana değil diğerleri gibi gelip yok din karıştırıp yok peygamber falan filan oo sen müslüman düşmanısın dersen kusura bakma ama karşındaki de sana patlar sende haksız duruma düşersin :)

Konuyu açan insan burada bir haber paylaşmış site linklerini de verdi zaten gidip onlara bağırın rencide edin o zaman.

Ama siz geliyorsunuz insanların inanışlarına bile laf ediyorsunuz konuda , bir şey tartışırken ilk önce düşünün , büyük iftiralar atıyorsunuz , konuyu açan insan bunları kendi yazmadı ki gelip ona tonca laf yapıyorsunuz ?
Seyyah tamamen haklı. Konu sahibinin mağdur rolüne girmesi hoş değil. Bu arada, kendini müslüman olarak nitelendiren bir insanın diyanet işleri ile ilgili böyle şeyler paylaşması hoş değil. Neden bu kadar düşmansınız? İktidarı sevmiyorsunuz diye diyanet işlerine yüklenmenin anlamı ne? Konu sahibinin başka yerden gördüğü haberi paylaşması onu suçsuz yapmıyor maalesef. Bir insana çok fazla yüklenmeyi sevmem, konu sahibinden de özür diliyorum ama düşüncelerim bunlar.

Konu sahibi resmen mağdur oldu çıktı ve seyyah’ı suçlu yaptınız öyle mi?

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Akıl var mantık var Sen olmak istemedikten sonra birisi seni Deist yapabilir mi mantıken diyanet'in işleri sakatsa senin Müslümanlığa 4 elle sarılman lazım değil mi =? Veya Seni Ermeni yapabilirmiyiz sen istemedikten sonra. Yada LGBT olurmusun sen istemeden.

İmama kızıp abdest bozacak adam Müslümanım demesin zaten.

Bu ülkede 85 yıl başın kapalı isen okuyamazsın dediler başın kapalı ise memur olamazsın dediler başın kapalı ise şuraya gidemezsin bunu olamazsın dediler milyonlarca insan hee tamam o zaman mı dedi. İmamhatip mezunu isen Üniversiteye gidemezsin dediler adamlar inat etti çalıştı Cumhurbaşkanı oldu.
Yahu. Bize dini öğretecek kurum boyuna falso veriyorsa ben ona din kurumu değil dinsizleştirme kurumu derim. Başörtü imamhatip goygoyu yapmayın bu olayla da alakası yok zaten.

Bu arada, kendini müslüman olarak nitelendiren bir insanın diyanet işleri ile ilgili böyle şeyler paylaşması hoş değil.
Ne demek hoş değil? İstediğimizi deriz işine bak. Diyanet kuran mı hadis mi? Evliya mı? Peygamber mi?
Türkiye'de en sert eleştirilmesi gereken kurum diyanettir.

Kimsenin dikkat etmediği şeye diyanetin dikkat etmesi gerekiyor.

.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
diyanet israfın,müsrifliğin ve malum partinin borazanı olmuş...paraları faize atıp faizi saçan...