Divxplanet yeni üye alımları açılmış

Bu konuyu okuyanlar

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Merhaba sevgili sinemaseverler,

Bildiğiniz gibi sitemiz 6 yıla yakın bir süredir, kısa süreli birkaç dönem hariç üye alımı yapmamıştı. Normal şartlarda sürekli açık kalabilecek üyelik kaydı, üzülerek söylemeliyiz ki internette sıkça karşımıza çıkan "vandalizm" kurbanı olmuş ve çoğu keyfî olmak kaydıyla, site ve forum üzerinden yıkıcı, yıpratıcı ve zarar verici hareketler, bizleri üyelik alımını kısıtlama mecburiyetinde bırakmıştı. Ancak inanıyoruz ki, Türk internet kullanıcısı artık epeyce olgunlaştı ve bilinçlendi. Sinemaya ilgi duyan, sinema konuşmak, altyazı çevirmek, bunu insanlarla paylaşmak isteyen bir kitle var ve bu kitle sürekli artıyor. Bunun doğal sonucu olarak da, site iletişim formunu kullanarak üyelik taleplerinde bulunan insan sayısı takip edilemeyecek düzeye erişiyor. Bu sürekli baskı ve istek üzerine yönetimimiz aşağıdaki kararları almıştır:

Aldığımız karara göre, Divxplanet yeni üye alımını "olağanüstü" bir gelişme olmadığı takdirde, bundan böyle sürekli olarak açık tutacaktır.

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=173166&st=0&p=1063270786&#entry1063270786

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Biz gene de hesabı hemen alalım da ne olur ne olmaz :D Teşekkürler.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Alt yazı haricinde ne özelliği var bu sitenin?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
teşekkürler bende aldım sizinde dediğiniz gibi ne olur ne olmaz bir köşede dursun

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Üye alımı açılmış.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Ben bu sitenin üyeliğini açmasını 2 sene bekledim sonunda açıldı üye oldum. Bundan 1.5 sene kadar önce, sonrasında ya 3 kere siteye giriş yaptım yada 4 kez. Yani üyeliğinin bir artısını görmedim neticede üye olmasanda altyazı indirebiliyorsun.

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bende bi hışımla atladım üyelik alıyım diye, bir baktım bu msn adresi kullanılıyor uyarısı verdi. meğer ben zaten üyeymişim:D:D