Divxplanet 6. Yaşını Doldurması Şerefine Yeni Üye Alımı Açılmıştır

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
sağolasın üye oldum galiba :D

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu siteden film indirmek için özel bir program mı var?

bu arada üyelik avantajı sağladığınız için teşekkürler

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
bu siteden film indirmek için özel bir program mı var?

bu arada üyelik avantajı sağladığınız için teşekkürler

Sitede eMule linkleri vardır fakat eMule(Katır) kullanımı zor ve tücrübe ister siz torrent ve http takılın.:cool:

---------- saat 23:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:24 eklenmişti ----------

Ya bu divxplanet'e izlediğimiz dizinin altyazısı çıktğında mail adresine uyarı gelmesi gibi bişey yok mu ?

*Anasayfada - Beklediğim Altyazılar'a tıklayın buradan Yeni Kayıt'a tıklayın istediğiniz filmi ekleyin.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Anasayfada - Beklediğim Altyazılar'a tıklayın buradan Yeni Kayıt'a tıklayın istediğiniz filmi ekleyin.

Hocam diziler içinde aynı şekilde dimi ?

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Anasayfada - Beklediğim Altyazılar'a tıklayın buradan Yeni Kayıt'a tıklayın istediğiniz filmi ekleyin.

Hocam diziler içinde aynı şekilde dimi ?

Aynen hocam fakat popüler dizilerde yeni üyeler bildirim alamaz; çünkü bildirim alamak için bir sınır var mesala "X" dizisinden 10.000 kişi bildirim alabilir eski üyeler bildirim alma limitini doldurmuştur...

Birde altyazı geldi fakat sizin beklediğiniz alt yazı değil bu durumda yine yukarıda bahsettiğim yerden alt yazı isteminizi aktif hale getirin.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Aynen hocam fakat popüler dizilerde yeni üyeler bildirim alamaz; çünkü bildirim alamak için bir sınır var mesala "X" dizisinden 10.000 kişi bildirim alabilir eski üyeler bildirim alma limitini doldurmuştur...

Birde altyazı geldi fakat sizin beklediğiniz alt yazı değil bu durumda yine yukarıda bahsettiğim yerden alt yazı isteminizi aktif hale getirin.

Bu 10.000 sınırının yükselmesi mümkün mü çünkü izlediğim çoğu dizi dolmuş :S

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bu 10.000 sınırının yükselmesi mümkün mü çünkü izlediğim çoğu dizi dolmuş :S

Bunu forumda site yönetimine sorabilirsin fakat olumsuz bir cevap alacaksın çünkü site-maliyet ilişkisi oranındaki en iyi yapılandırmayı yapmaya çalışıyor yönetim.

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yarım saat o forumda gezindim ve hiç film indirme linki bulamadım :mrgreen:

alt yazı forumu gibi birşey

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44

Gibi birşey değil altyazı forumunun ta kendisi. Sinema ve dizi siteside denilebilir fakat yasal olmayan şeylerle pek uğraşmazlar.:laugh: Yukarıda da bahsettim eMule linkleri var fakat kullanması zor ve tecrübe isteyen bir sistemdir.

Dp daha çok sinema ve diziler ile ilgili bilgi alma ve tartışma ortamıdır.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662

Üstteki arkadaşın dediği gibi sadece e-mule linkleri var.Onuda kullanmak zor.

Sitede sadece altyazı var.Üye oldum ama film indirme olmayınca vazgeçtim(Sınırsıza geçersem lazım olur belki) :drool:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Evet son sefere kalkıyoruz arkadaşlarrr geç kalmayın derim ;)

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
katır linkleri yavaş oluyor genelde divxplanet ın. ben kendi arama motorunu kullanıyorum.

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Vallahı bu super oldu yaa.. nezamandır ıstıyrdum ama uye olamıyrdum.. cok saol haber verdgın ıcın yaa :)

Ip Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uyelıgım vardı ama bakmıyordum tesekkurler

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
100.000 üyeyi bekliyorlar ona denk getirin :D
99.876 üye oldu.

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Üye alımları durdurulmuştur...

Sevgili sinemaseverler;

6. yıldönümümüz şerefine açtığımız üyelik alımımız durdurulmuştur. Uzunca bir süre de açılması düşünülmemektedir. Türkiye'nin en kapsamlı sinema, altyazı, link içerikli sitesi Divxplanet'te sahip olduğunuz üyelikleri kullanırken, lütfen forum kurallarımıza ve temayüllere uygun hareket ediniz. Üyeliklerinizin kalıcı olması için genel hatlarıyla hatırlatmakta fayda gördüğümüz hususlar şunlardır:
  • Öncelikli önem verdiğimiz, insan kalitesidir. Her kesime açık bir ortamda, birbirine tamamen zıt farklı görüş, düşünce ve yaşam biçimine sahip binlerce üyemiz mevcuttur. Kimsenin kendimiz gibi düşünme zorunluluğu olmadığını dikkate alıp, farklı fikir ve düşünce sahiplerine yönelik kaba, aşağılayıcı, tahrik ve tahkir edici davranışlarda bulunmayınız.
  • Forumdaki tüm yöneticiler, sahip oldukları yetkiyi gönüllülük esasına göre kullanmaktadır. Günlük uğraşı ve işlerinden arta kalan ve/veya arttırdıkları zaman içerisinde, sitedeki işleyişin düzgün olmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Herhangi bir sorunuz olduğunda veya itiraz edeceğiniz bir husus varsa, bunu hesap sorar tarzda değil, bilgilenme amacıyla sormalısınız. Tüm yetki sahibi arkadaşlarımız, yaptıkları fedakârlıklar göz önüne alındığında, bu nezaketi hak etmektedirler.
  • Sitemizde siyaset, din, futbol konuları tartışılmamaktadır. Bu konuda geçmiş dönemlerdeki esnek davranışlarımızın netice vermemesi sebebiyle, uygulamada herhangi bir değişiklik, yumuşatma veya serbestlik düşünülmemektedir. Lütfen bu prensibimize saygı gösteriniz.
  • Divxplanet, profesyonelce değil, gönüllülük esasına göre yönetilen siteler sıralamasında en üsttedir. Sanıldığının aksine, kısıtlı bir reklam geliri mevcuttur ve bu gelir ile giderlerini karşılamakta, kullanıcıların siteyi daha hızlı ve sorunsuz kullanması adına yenilikler yapmaktadır. Bu sebeple, sunucuyu ağırlaştıracak, kullanıcıların site içerisinde dolaşmasını işkence haline getirecek bazı yükler atılmış veya kısıtlanmıştır. Hem bu sebeple, hem de görsel çirkinliğe neden olması yüzünden, kullanılan avatar ve imzalarda belirlenmiş sınırlara lütfen riayet ediniz.
  • Kurallarda açıkça yazılmış olmasına rağmen, şeytana uyup iki veya daha fazla üyelik almış olabilirsiniz. Kendiliğinden bildirip sildirmeniz halinde en eski üyeliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak yöneticiler tarafından fark edilen çift üyeliklerin tümünün kapatılacağını bilmelisiniz.
  • Divxplanet uygulamalarının bazıları kimi insanları memnun etmemekte, hatta düşmanlıklarına sebep olmakta. Bunun farkındayız. Kendimizce doğru bildiğimizi yapıyor olduğumuz için, uygulamalarımızda herhangi bir değişiklik sözkonusu değildir. Sırf bu düşmanlık sebebiyle üyelik almış ve bu doğrultuda kullanmak niyetinde olabilirsiniz. Aramızda böylesi insanlar varsa ve üyeliği kötü amaçlarla edinmişse, hatırlatmak isteriz ki, "lafla peynir gemisi yürümüyor". Bağıra çağıra, aşağılayarak, hakaret ederek sarf ettiğiniz enerjiyi, kendinizi geliştirmeye harcarsanız, sinemaseverler sizi takdir edecektir. Ortalığı velveleye vererek site sahibi olunsaydı, bugüne kadar sitemiz gibi elli tane site olmuş, divxplanetin adı anılmıyor olurdu. Bu sitede, başka sitelerde, bloglarda, sözlüklerde düşmanca hisler içeren yazılar yaza yaza sadece kendi saygınlığınızı yitirirsiniz. Konuşarak veya bağırarak veya çıngar çıkararak sorun çözmek mümkün değildir. Bizler de insanız, her zaman hata yapma eğilimindeyiz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız, uygun bir dille bildirmeniz halinde emin olun dikkate alınacaktır.
  • Üye alımının kapanmış olması, sitemize üye olunamayacağı anlamına gelmemektedir. 3 seneden fazladır uygulamada olan BONUS forumumuz üzerinden sitemize üye olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, http://forum.divxplanet.org/ adresine kayıt olup burada faydalı (veya başka bir ifadeyle zararsız) bir üye olacağınızı göstermek.*

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Gibi birşey değil altyazı forumunun ta kendisi. Sinema ve dizi siteside denilebilir fakat yasal olmayan şeylerle pek uğraşmazlar.:laugh: Yukarıda da bahsettim eMule linkleri var fakat kullanması zor ve tecrübe isteyen bir sistemdir.

Dp daha çok sinema ve diziler ile ilgili bilgi alma ve tartışma ortamıdır.
Yukarıdaki nedenden dolayı

KİLİT !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...