Haber Disney İnfinity 4.0 Geliyor

Bilgiler doğru mu geliyor?

• Evet...

• Hayır...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ModAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ne için Buradayız?
Merhabalar, bugün yepyeni bir haber ile buradayım. Büyükleri fazla da sevindirir mi bilmem fakat kardeşim de dahil çoğu çocuk sevinecektir. Çocuklar için en çok önerdiğim seri olan Disney İnfinity oyununun yeni versiyonu geliyor. Önceden verilmiş bir kaç bilgiyi ve teoriyi toplayarak oyundan biraz bahsedeceğim fakat öncelikle oyundan bahsedelim.

Giriş (Spoiler)
Disney İnfinity, 3 oyunluk seriden oluşan bir Disnep oyunudur. Oynanış olarak bize lego oyunlarını anımsatan yanı çok fazla karakter var lakin bununla sınırlı değil. 3. Oyunla birlikte zaten oynananabilen karakterler Disney, Marvel, Star Wars evrenleriyle birlikte 60 tan fazla. Zorluğu ise gayet zorlayabilir ve Lego gibi olmayan yanı ölünce baştan başlamamız. Bunlarla sınırlı kalmayıp kendi haritanızı oluşturup içinde görsel kodlama diyebileceğimiz bir sistem ile kendi oyununuzu yaratabilirsiniz. Eskiden online mevcuttu fakat şuan bilmiyorum. Nintendo oyunlarının vazgeçilmezi olan yarıştan tutun, kale savunmaya kadar da birsürü oyun modu yapmışlar. Karakterlerin hikayelerindede oynayabiliriz. Daha fazla anlatmayacağım çükü adı gibi sonsuz bu oyun.

Yeni Oyun Geliyor (Spoiler)
1 yıldır konuşulan Disney infinity 4.0 geliyor. İşte sızdırılan bazı bilgiler;
  • Oyuna VR desteği de eklenecek, bu Disnep tarafından doğrulanan bir haber, çok eğlenceli olur bu gerçekse.
1_ZB9VdyUrE0o0-Pk5_KBr6g.png

• Deadpool eklenecek ve bu şaşırdığım en büyül şey! Figürün sızdırılması ayrı bir garip.
a6fbc6e47e5aa7174ab70ea70529dbb2.jpg

• Kingdom Hearts playset olacak, bu pek inandırıcı değil çünkü 3.0 da olduğunu hatırlıyorum. Umarım yalnış hatırlıyorumdur!
a6fbc6e47e5aa7174ab70ea70529dbb2.jpg

Yalan olduğunu düşündüğüm hiçbir şeyi koymadım, iyi günler herkese.

G0KTÜRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Bana Da Pek İnandirici Gelmedi O yüzden ' Hayır ' Dedim

ModAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bana Da Pek İnandirici Gelmedi O yüzden ' Hayır ' Dedim
Gayet inandırıcı hocam, 1 yıldır söylentileri dönüyor ve artık discord sunucusu doğrulayın şu bilgileri diyenlerle dolu. VR konusunu bilemem ama diğer ikisi kesin bence dlc olarak da gelebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca x man karakterleri gelecekmiş belirtmeyi unuttum.

G0KTÜRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Gayet inandırıcı hocam, 1 yıldır söylentileri dönüyor ve artık discord sunucusu doğrulayın şu bilgileri diyenlerle dolu. VR konusunu bilemem ama diğer ikisi kesin bence dlc olarak da gelebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca x man karakterleri gelecekmiş belirtmeyi unuttum.
Doğru Olabilir, Kardeşim O Zaman