Yardım Disney+ Chrome Video Kalitesi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hole123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Merhaba yardımınıza ihtiyacım var
Chorme üzerinden disney + üyeliğimi giriyorum görüntü ayarlarından 4k seçiyorum 1080 seçiyorum ancak video açtığımda karşıma çıkan görüntü hep 720 p. Nasıl çözeceğimi bulamadım belki sizler biliyorsunuzdur :D
Doğrudan windoes Uygulaması üzerinden izle önerisi gelebilir haklı olarak ancak o zamanda farklı bir sorun ile kaşılaşıyorum. ultrawide ekran kullanıyorum. Uygulama üzerinden bir film izlemek istediğimde bu standardı destekleme yerine filmi ekranın ortasına hizalıyor üst alt ve yanlardan siyah bar çekiyor . Yani film küçülüyor tam ekran izleyemiyorum bu yüzden chorme dan zoom to fill eklentisini kullanıyorum . Sonuç olarak bir çıkmazın içerisindeyim .Mecburen chorme üzerinden izlemem gerekiyor . Tek istediğim tam ekran bir film izlemek ::( Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Chrome bu tarz platformlarda 720p'den fazlasini desteklemiyor. Destekleyen bir tek Safari ve Microsoft Edge. Bir de Edge'de deneyin.

hole123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Chrome bu tarz platformlarda 720p'den fazlasini desteklemiyor. Destekleyen bir tek Safari ve Microsoft Edge. Bir de Edge'de deneyin.
görkem hocam teşekkürler . Peki chormda ki gibi zoom to fill tarzı bir eklenti bulabilir miyim safariden veya microsoft edge den girersem

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
görkem hocam teşekkürler . Peki chormda ki gibi zoom to fill tarzı bir eklenti bulabilir miyim safariden veya microsoft edge den girersem

Safari zaten Apple tarafi icin de Edge'den deneyebilirsiniz. Edge'de Chromium tabanli oldugu icin cogu Chrome eklentisi var magazadan bakarsiniz.