Diskinizin Sağlığına Önem Verin

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Piriform isimli yayıncı tarafından ücretsiz sunularak herkesi hayretlere düşüren yazılım Defraggler, yeni sürümüyle indirilmeye hazır.

Defraggler, diskinizi birleştirmek için yetenekli ve minik bir yazılım. Üzerinde Windows çalışan her bilgisayarda bulunması gereken Defraggler, isterseniz tüm diski, isterseniz de seçtiğiniz dosyaları birleştirerek sabit disk konusunda performans artış sağlıyor. Yeni sürümde birleştirme performansı artmış durumda ve yazılım bu ilerlemeyi mimarideki bir değişimine borçlu. Ayrıca birleştirme işlemi bittiğinde bilgisayarı kapatma özelliği de eklenmiş durunda.

İndirin

:: Defraggler'ın en son sürümünü indirmek için tıklayın.

Bilgi için: Piriform Defraggler
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Deneyelim bakalım..!:)

bilgisayarı kapatma özelliği ne işe yarıyor bu arada...:)

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Tuneup Utilities'te bu programa benzer özellikler var onlardan farkı nedir?

hozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bu programı harici harddiskimde kullandım. Harddiski bilgisayar bir daha görmedi. Meğersem harddisk de bad sector varmış (anladığım kadarıyla) bu araç da orayı defraglerken yarayı deşmiş:D

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iobit smart defrag i hic birine degismem yillardir kullaniyorum. ücretsiz, türkce ve sürekli yeniliyor kendini.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iobit smart defrag indirdim kurarken sadece ingilizce seçim var ancak kurduktan sonra türkçe oluyor. ancak hafler düzgün çıkmıyor bilhassa "Ş" harfleri bozuk görünüyor.

birtde turuncu renkli işaretler var MFT onlar ne oluyor anlayamadım