disk boot failure insert system disk and press enter Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Merhaba flaş üzerinden Windows yüklemeye çalıştığımda disk boot failure insert system disk and press enter hatası alıyorum aynı flaş ile linux kurmaya çalıştığında bir sorun olmuyor fakat Windows sürümlerinde hata alıyorum windows 10,8,7,xp,Vista hepsinde aynı hatayı alıyorum anakartım gigabyte marka

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Windows imaj dosyalarını usb üzerine nasıl yazdırıyorsunuz

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Windows imaj dosyalarını usb üzerine nasıl yazdırıyorsunuz
Bilgisayarımda linux yüklü şuan linuxun kendi disk yazma programından yazıyorum androdi üzerinden etchdroid programınızda denedim ama sonuç aynı bilgisayarımda şuan Windows yüklü değil

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bilgisayarımda linux yüklü şuan linuxun kendi disk yazma programından yazıyorum androdi üzerinden etchdroid programınızda denedim ama sonuç aynı bilgisayarımda şuan Windows yüklü değil
Anladım biçimlendirmeye yönelik bir eksiklik olabilir. Linux üzerinden windows image yazdırılırken bazı kurallara uyulması gerekiyor. Şu yöntemle deneyin

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Anladım biçimlendirmeye yönelik bir eksiklik olabilir. Linux üzerinden windows image yazdırılırken bazı kurallara uyulması gerekiyor. Şu yöntemle deneyin
Bu yöntemi deneyip boot ettiğimde "this is not a bootable disk. Please insert a bootable floppy and prese any key to Try again" diyor