discort bas konuş çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

SteeLl

Asistan
Reaksiyon puanı
70
öncelikle herkeze mehaba ben discort kullanırken bas konuş yapıyorum ama oyunda bu bas konuş çalışmıyor kapatıp açmayı denedim ,görev yöneticisi olarak çalıştırdım ama gene olmadım

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Şimdi iki sorum ve bir önerim var. Görev yöneticisi olarak başlatmak nedir? Sadece bir oyunda mı oluyor?
Çözüm önerim: Oyunu pencere modunda başlatarak bas-konuş yapmayı deneyin. Eğer çözülürse oyun ile ilgili bir sorun. Sizin düzeltebileceğinizi sanmıyorum.

SteeLl

Asistan
Reaksiyon puanı
70
tek oynadıgım oyun zaten zula dediginiz şeyide deneyecegim

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
öncelikle herkeze mehaba ben discort kullanırken bas konuş yapıyorum ama oyunda bu bas konuş çalışmıyor kapatıp açmayı denedim ,görev yöneticisi olarak çalıştırdım ama gene olmadım
Yönetici olarak başlatın.

intocrates

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
316
Şimdi iki sorum ve bir önerim var. Görev yöneticisi olarak başlatmak nedir? Sadece bir oyunda mı oluyor?
Çözüm önerim: Oyunu pencere modunda başlatarak bas-konuş yapmayı deneyin. Eğer çözülürse oyun ile ilgili bir sorun. Sizin düzeltebileceğinizi sanmıyorum.
Arkadaş sanırım yönetici olarak çalıştırmaktan bahsetmiş. Bas konuşun oyunda çalışmaması normal çünkü bas konuş yaptığınız tuş oyun içinde başka bir göreve atanmış olabilir.