Yardım Discord Türkiye Için Yerel Fiyatlandırmaya Destek

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Link burada:

https://support.discord.com/hc/en-us/community/posts/1500001170441-Local-Pricing

1622548795312.png

Destek olabilmek için işaretlediğim yere basmanız yeterli. Ek olarak Follow'a da basabilirsiniz.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Ben de bunu bekliyorum. Sunucuları ucuza boostlamak hayalimiz. Ama bunu da twitch gibi suistimal eden olacaktır. Türkler ucuza boost basar yabancı sunuculara.

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Ben de bunu bekliyorum. Sunucuları ucuza boostlamak hayalimiz. Ama bunu da twitch gibi suistimal eden olacaktır. Türkler ucuza boost basar yabancı sunuculara.
Evet, tüm olabilecek kötü şeyleri düzeltmek de bu noktada Discord'a kalıyor. Biz oyumuzu verelim de belki biraz da olsa ucuzlatırlar. Cidden 80 TL nedir sadece bir ay için :(. Yabancılara göre gayet ucuz bir fiyat onlar istediği gibi basıyor her yere biz de basalım eminim fazla trol olmaz.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,609
Evet, tüm olabilecek kötü şeyleri düzeltmek de bu noktada Discord'a kalıyor. Biz oyumuzu verelim de belki biraz da olsa ucuzlatırlar. Cidden 80 TL nedir sadece bir ay için :(. Yabancılara göre gayet ucuz bir fiyat onlar istediği gibi basıyor her yere biz de basalım eminim fazla trol olmaz.
keşke fiyatlandırma dolar değilde tl üzerinden olsa

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
keşke fiyatlandırma dolar değilde tl üzerinden olsa
Öyle olursa tam bir fiyatlandırma olmaz. Onlar her zaman doların yükselişine göre aynı fiyatı alır. Ancak TL üzerinden sabit bir fiyat yapılırsa pek mantıklı olmaz.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Boyle bir sey yapacaklarini sanmiyorum cunku baska lokasyonlardan bu fiyatlandirma ile almaya calisanlara karsi onlem alamazlar. Hadi nitro hediye etmek icin dolar fiyatindan almak gereksin, Turkiye lokasyon proxy ve sanal kart ile yabancilar kendine rahatlikla satin alabilir.

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Boyle bir sey yapacaklarini sanmiyorum cunku baska lokasyonlardan bu fiyatlandirma ile almaya calisanlara karsi onlem alamazlar. Hadi nitro hediye etmek icin dolar fiyatindan almak gereksin, Turkiye lokasyon proxy ve sanal kart ile yabancilar kendine rahatlikla satin alabilir.
Twitch yaptı. Umarım oylarımızla böyle bir şey yapmayı denerler. Biz yine de karşılarına çıkarmaya çalışalım olabildiğince.