Discord Sunucuma Davetlisiniz Gelirmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Merhaba öncelikle hemen konuya giriyorum benim bir discord sunucum var gelirsen çok mutlu olurum. ?

Join the PCTEK Discord Server!

Son düzenleyen moderatör:

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Bu mesajı konunun uplanması için yazıyorum. Discord sunucuma katılırsanız seviniriz. Çok yenilikler yapıldı, çok özellikler eklendi. Bayağı geliştirdik. Gelin beraber teknoloji ve oyun sohbetleri yapalım. Yazılım geliştirelim, hep beraber gelişelim. Anladınız işte siz. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve kurallar var. Ama katı kurallar yok. Gelirseniz memnun oluruz.

Son düzenleme:

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Youtube kanalımızda yapmamızı istediğiniz video önerilerini, laptop tavsiyelerini, işletim sistemi desteklerini veriyoruz. Sunucumuz sizi üzmez. ?

@Umut Çelik @Sibraius @Ram_kafasi @HicGuleceğimYoktu @"Melih" @fahyıldız @NickChicken @Justinianus I The Great @Deli_yazilimci @Servous
Tüm tanıdığım kişiler eğer discordunuz varsa sunucumuza katılırsanız memnun oluruz. Ve discordu olan başka arkadaşlarınıza da linkini atarak büyümesine yardımcı olabilirsiniz.
Şuan ekibimiz:
@aliyasiny65 @differentturk @MuradAliyev @BeyinBedava @morofobik arkadaşlarla beraber sunucuyu düzenledik bayağı. Katılırsanız sıcak samimi bir ortamda bulursunuz kendinizi. İyi akşamlarınız geçsin.????

Ve @UmutsuzAdam senide beklerim.;)

@mychar276 senide kardeşim.

@ömerim55

@NESDelisi

@nixc0r

@ricksanchezZ

@rover_xp

@İ9 10980xe

@alpotter

@na_rda

Son düzenleme:

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Birşey soracağım siz çok bilgilisiniz kaç yaşındasınız?
Aslında 15 yaşındayım ama bazı sebeplerden dolayı resmiyette 14 yaşında gözüküyorum,normalde bu sene okulumuz sayesinde Çin ve Romanya'ya yarışma için gidecektik ama ne yazık ki Covid-19 virüsü yüzünden gidemedik.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Aslında 15 yaşındayım ama bazı sebeplerden dolayı resmiyette 14 yaşında gözüküyorum,normalde bu sene okulumuz sayesinde Çin ve Romanya'ya yarışma için gidecektik ama ne yazık ki Covid-19 virüsü yüzünden gidemedik.
Hmm yarışma hangi konuda?

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Arduinoyu python ile nasıl kodladınız ide C# ile çalışıyordu
O kısım gerçekten zor oldu izlemediğim rehber kalmamıştı,belirli kütüphaneleri kullanarak(ismini unuttum kütüphanelerin) yapılabiliyordu böyle bir iş yapmak istiyorsanız şu videoyu referans alabilirsiniz.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Konu yukarı çıksın diye yazıyorum. Discordu olan gelsin. Sunucu unity oyun geliştirme, grafik tasarım gibi işlere de hizmet ediyor. Gelmeyen herkes bu mesajımı gördüğünüzde sizi discordda ya ben ya da diğer yönetici arkadaşlar içeri alacaktır. ;) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...