Discord hesabın devre dışı bırakılması

Bu konuyu okuyanlar

malice666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-2 gün önce bir sunucuya katılmak için verify yapmaya çalışıyordum 5-10 kere denedim başaramadım sonrasında şöyle bir mail geldi ve giriş yapmak istediğimde hesabınız devre dışı bırakıldı yazıyordu. Ardından support kısmından ticket attım 3 gün geçmesine rağmen herhangi bir dönüş olmadı.
2 tane hesap açtım onlarda kapatıldı. Arkadaşıma açtırdım o da kapandı.Yine hesap açmakla uğraşmıyorum muhtemelen kapatılacak ip ban mı yemişimdir? Discord maillere geri dönüşü ne zaman sağlar? Yeni dc açmam mümkün mü? Alternatif yollar nedir? Benim için önemli olan kendi hesabım çünkü bir oyun oynuyorum girişimi Discord üzerinden sağlıyordum maddi olarak hesabın değeri 10k TL civarında. Yani devre dışı bırakılan hesabımı bir şekilde açtırmam lazım. Son olarak bir sorum var kapatılan hesabımın silinme ihtimali var mıdır 14 gün sonra vs?Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• C0FA1C79-5E6D-4392-AAD1-7CE29CBAEC9F.jpeg
    C0FA1C79-5E6D-4392-AAD1-7CE29CBAEC9F.jpeg
    72.4 KB · Görüntüleme: 89

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Discord desteği maalesef çok ilgisiz, yani hesabınızı geri açma ihtimali yok denecek kadar az, adamlar daha kendileri cevap vermek yerine bota yazdırıyorlar.

malice666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Discord desteği maalesef çok ilgisiz, yani hesabınızı geri açma ihtimali yok denecek kadar az, adamlar daha kendileri cevap vermek yerine bota yazdırıyorlar.
Evet dediğiniz gibi 5-6 gün oldu hala bir cevap alamadım attığım maillere.. ortalama ne kadar sürede cevaplarlar var mı bi fikriniz