Soru Directx 11 Bilgisayara Windows 11 Kurulurmu?

Bu konuyu okuyanlar

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi bilgisayarıma windows 11'in geliştirici sürümünü kurmak istiyorum ama bilgisayar directx 11 ve windows 11 sistem gereksinimlerinde directx 12 yazıyor windows 11 kurabilirmiyim kurabilir miyim?

Bir sorum daha olacaktı acaba tanıtılan sürüm ile erken çıkan sürüm arasında herhangi bir fark var mı?

Umut EY

Asistan
Reaksiyon puanı
135
İndirirsin ama kuruluma devam etmene izin vermez.

Umut EY

Asistan
Reaksiyon puanı
135
İnmiyor diye biliyorum. Ben denedim kurulum başarısız oldu.

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Aslında benim sistem değil bir arkadaşın dizüstü bilgisayarı vardı windows 10 bayağı kasıyordu windows 11'i görünce yüklemek istedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci intel celeron n3060

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi bilgisayarıma windows 11'in geliştirici sürümünü kurmak istiyorum ama bilgisayar directx 11 ve windows 11 sistem gereksinimlerinde directx 12 yazıyor windows 11 kurabilirmiyim kurabilir miyim?

Bir sorum daha olacaktı acaba tanıtılan sürüm ile erken çıkan sürüm arasında herhangi bir fark var mı?
Uyumsuz olacaktır.
Fark illaki olacaktır.Ortaya çıkan .iso için TPM 2.0 gerekli.Ama ana sürümde gerekeceğini sanmıyorum.Büyük bir ticari hata yaparlar eğer kaldırmazlar ise.

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
t
Uyumsuz olacaktır.
Fark illaki olacaktır.Ortaya çıkan .iso için TPM 2.0 gerekli.Ama ana sürümde gerekeceğini sanmıyorum.Büyük bir ticari hata yaparlar eğer kaldırmazlar ise.
teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyumsuz olacaktır.
hocam bilgisayrada tpm 2.0 desteği var ama dediğim gibi directx 11 herhangi bir sorun çıkar mı?

Son düzenleme: