Dinlediğinizde hoşunuza giden ancak ismini bilmediğiniz/bulamadığınız müzikler ya da şarkılar

Bu konuyu okuyanlar

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Merhaba, benim izlediğim videoların hemen hemen hepsinde arkaplan müzikleri vardır. Ben bazılarını program ile bulabiliyorken diğerlerini bulamıyorum. Peki hoşunuza giden ancak ismini bilmediğiniz/bulamadığınız müzikler ya da şarkılar nelerdir?

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,665
Merhaba, benim izlediğim videoların hemen hemen hepsinde arkaplan müzikleri vardır. Ben bazılarını program ile bulabiliyorken diğerlerini bulamıyorum. Peki hoşunuza giden ancak ismini bilmediğiniz/bulamadığınız müzikler ya da şarkılar nelerdir?
ismini bilmediğimiz yabancı şarkıları nasıl anlatıcaz :D :D
Maalesef yabancı şarkıları yazıya dökemiyorum :D

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Bi yabancı müzik vardi
videosunun başında kıvırcık saçlı bir adam vardı kafa mı sallıyordu neydi etrafı sarı oluyordu başka renkler oluyordu. adam kolunu çeviriyordu ritimle sonra aynı hareketin tersini yapıyordu
anlatabildim mi ki.?
Neydi bilen var mı??

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Bi yabancı müzik vardi
videosunun başında kıvırcık saçlı bir adam vardı kafa mı sallıyordu neydi etrafı sarı oluyordu başka renkler oluyordu. adam kolunu çeviriyordu ritimle sonra aynı hareketin tersini yapıyordu
anlatabildim mi ki.?
Neydi bilen var mı??
Lütfen herkes ilk gördüğü videoyu paylaşsın. Böyle anlatmaya çalışmayın. :)

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bir şarkı remix'i vardı, şöyle gibiydi sözleri: Bugün benim en mutlu günüm, seninle yaşanır seninle aşılır, doldu gözlerim kokunu özledim, başka hatırlıyamıyorum bilgisi olan varsa yazsın :rolleyes:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,085
Shazam programı anında buluyor.