Diktatör SDN Forum yönetiminin kuralları herkesi bağlamıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,189
Beni bilirsiniz çok sevecen ve şeker bir insanım ama bugün yapılanlar 40 yılda bir olacak şekilde beni sinirlendirdi.

Rapor atıyorum takan yok. Bazı üyelere iltimas geçiliyor. Birileri mesaj kotası doldursun diye kurallar uygulanmıyor.

Açılmış, yıllanmış konunun aynısı açılmış. Raporluyorum ses veren yok.

Ne öneri dinliyorsunuz ne başka şey. Ne forumda gelişme var ne düzen. Aynı malum güruh gibi kulübe yapıp gökdelen diktik diyorsunuz.

Ben siyaset dışı bölümde siyaset yaptığım için 1 hafta ban yiyorum forum ahalisi, birilerinin siyaset dışı bölümde açtığı siyaset içeren konuda bu birilerinin ateşe barut dökmesi suretiyle de birbirini kurşunluyor. Bu sırada SDN Forum'un diktatör yönetimi adeta süt dökmüş bir kedi, çekirdeğini alıp aşk dizisi izleyen şahsım(o malum şahsım değil ben halis muhlis bendeniz ) gibi gir pozisyon içerisine giriyor.

Bugünkü rapor meselesi beni ateşleyen sebep oldu.

SDN forum yönetimi diktatör dediğime alınmasın kendilerini çok severim safa yatmasınlar yeter. :D

OzkanK.

Dekan
Reaksiyon puanı
10,621
Sakin ol Şampiyon ya :)

Forumda Kapı gibi kurallar var Siyaset bölümü dışında siyaset yapmak yasak diye. Kuralları takip etmiyon ve uymuyon sonra millet suçlu...

Modoratör ve İçerik ekibi öyle şeyler yapmaz... Nerde görülmüş Türkiye Gündemde Siyaset ile ilgili bölüm açıldıyı veya Moderatörlerin buna göz yumduğu yada dahil olduğu saçmalıyorsun resmen :D :p

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,217
Beni bilirsiniz çok sevecen ve şeker bir insanım
Çok eleştireli eklemeyi unutmuşsun. Bazı eleştirilerini haklı görsem de bazı yorumların da sürekli eleştirel biçimde yaklaşman limon tadı vermeye başladı.

Bazı üyelere iltimas geçiliyor

Üyeleri belirtir misin?

Açılmış, yıllanmış konunun aynısı açılmış. Raporluyorum ses veren yok.
Tüm yöneticileri aynı kefeye koymaya gerek yok :) ki yönetici olarak tek derdimizin forum olmadığını da gayet iyi biliyorsunuz.

Bugünkü rapor meselesi beni ateşleyen sebep oldu.

Raporun sonuçlanması uzun sürmüş ya da bir çözüme kavuşturulmamış olabilir. Fakat sorun olduğunu düşündüğün konuyu özel mesaj yolu ile admine bildirmen daha uygun olurdu.

Son mesajlar