Dijital Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PANASONIC LUMIX FX10 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ :
2.5” Polycrystalline TFT LCD ekran (115K Piksel)
6.0 MP etkin çözünürlük
1/2.5”, 6.37 Mega Total Pixels CCD Primary Colour Filter
3x optik-4x dijital zoom ( Maks. 12 x optik zoom ile ) (Maks. 16.5x ekstra optik zoom kullanıldığında)
Bu Ürünün Özellikleri Bu Ürünü Almakta Kararısız Kaldım Yardımcı Olurmusunuz ?

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Piayasadan uzak kaldım ama kullandığım dijital fotograf makinelerini bir sıraya koyarsak...
1. Nikon
2. Sony CS
3. Kodak

(Belki kullandığım modeller fikrimi etkilemiş olabilir)

Nikonun görüntü yakalaması fotograf kalitesi ve fiyatı beni o alete doğru çeken en önemli etkenlerden (sonye nazaran)sonyle aynı ayarda makineleri kıyaslarsak fiyat bağbında sony %5 -%20 arasında daha pahalı. Kodakında profesyolel makineleri çok iyi...
Ama ben yanımda taşıyacam, sürekli bişeyler çekerim, amatörrüm diyorsan gayet iyi ihtiyaçlarını karşılar kanaatindeyim...

Şunuda ekleyeyim kullanım kolaylığı önemlidir...

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bnm 14 Günlük Gezim Süresince Kullanıcamda.Canonu Çok Tavsiye Ettiler Acaba Şu Yukarda Yazdığım Ürünle İlgili Bir Problem Falan Çok Yaşarmıyım ?

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatı Şuan 249 Ytl Birde 2 gb Hafıza Kartı + Çanta Hediyeli Bir Mağzada,Takıldığım Şu Bana HerHangi Bi Sorun Cıkarırmı Piyasada Canonu Çok Tavsiye Ettiler Fakat Baya Bi Pahalı .PANASONIC LUMIX FX10 Almayı düşünüyorum

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim bencede canon al ve keyfine bak. Ben alalı 4 gün oldu ixus 70 zifiri karanlıkta bile flaşıyla süper çekim yapıyor. İkinci sıradada bence kodak veya sony

makrop!

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kodak Z812IS kendim kullanıyorum gayet iyi bir yarı profesyonel makina...

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nikon'un Coolpix segmentini incelemeden karar verme, bence. Nikon olsun 5MP olsun.

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PANASONIC LUMIX FX10 Fiyatı Olarak Cazip Geldide Başka Kullanan Falan Varmı Tavsiyeleri Alayım

makrop!

Asistan
Reaksiyon puanı
1
işi fotoğraf olan bir firmanın ürününü satın alırsan bence daha iyi olur...

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım kesinlikle canon derim. çorap değiştirir gibi fotoraf makinası alınmaz şipşak diye tabir edilen canonlar bile piyasa bulunan kalitlei makinayım diye dolşanlara beş basar. bence parana çok fazla acıma canon onun karşılığını verir ince ufak olsun cebimle bile taşıyım dersen ixus serisi güseldir. tabi biraz tuzlular ama....

alternatif olarak samsung ürünlerini öneririm canona nispeten daha ucuzdurlar ve çekim kaliteleri güzedir. farklı çekimodları barındırmalrıda ayrı bir güzellik tabi

bu arada yukarıda belirttiğin ürün ile problem yaşaman tamamı ile şansdır elektronik bir ürün sonuçda..

panasonic hiç kullnamadım diğer üyemizinde belirtiği gibi kullnım kolaylığı varsa cihazın fiyatıda cazip geldiyse alabilirsin.. ama yinede canon alma şansın varsa canon derim

seçim esnası zordur karar vermek çok güç bende ilk aldığımda foto makinasını çok araştırdım canon a 630 almıştım kendime gayet güzel bir makina

kolay gelsin sana

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Canon PowerShot A720 IS şiddetle tavsiye ederim..

Burada Full incelemesi var.Bakmadan geçme..

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PANASONIC LUMIX FX10 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ 249 ytl şuan bi firmadan.bundan 5 ay önce 499 ytl imiş.2gb Hafıza Kartı Taşıma Çantası 19 Ytl.Sizce 249 Ytl Uygunmu ?

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürünü Demin Aldım ,1-2 SOrum Olucak . Herhangi Bi Görüntü Fln Ayarı Yapmamız Gereken Bişey Warmı ? Bide Bataryayı Ne Kadar Süre Şarj Etmeliyiz?

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Lyros dedi ki:
Ürünü Demin Aldım ,1-2 SOrum Olucak . Herhangi Bi Görüntü Fln Ayarı Yapmamız Gereken Bişey Warmı ? Bide Bataryayı Ne Kadar Süre Şarj Etmeliyiz?

Kullanma kitapçığında yazar.
birde fotoğraf çekip buraya koyarsan kalitesine bakmak isterim.

OTTO VON BISMARCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CANON A570IS kullanan var mı?Ben de bu makineyi düşünüyorum.Makine hakkında ne söyleyebilirsiniz?