digiturk uydu alıcısını adres tespiti yapılır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

ertuuyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MERHABA ARKADAŞLAR. BİZ OFİSİMİZ DE ARKADAŞLARLA MAÇ İZLEMEK İSTİYORUZ FAKAT OFİS İÇİN YARI TİCARİ ÜYELİK OLMASI GEREKİYORMUŞ. UYDU ALICIMIZI OFİSİMİZE GÖTÜRSEK MAÇIMIZI İZLERKEN ADRESİMİZİ TESPİT EDEBİLİRLER Mİ ?

turknavy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Şikayet olmadığı sürece sıkıntı olmaz

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Patron ne der?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
ip'den tespit edileceğini düşünüyorum

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
web üzerinden izleyin, her gittiyin yere digitürk'ü götüremeyeceğin için adamlar web ten izleme seceneyi sunuyor.Ara müşteri hizmetlerini bilgi ve şifreni al istersen mobil bile seyredebilirsin.ayrıca başka yerde izlemende sakınca yok sanırım,aynı anda birden fazla decoder sinyali gitmedikce.sen müşteri hizmetlerini ara bir sor dostum.ayrıca standar 4a uydu pozisyonundan digiturk yayını açılmıyor, adamlar kilitlemiş.ben standart 4a uydusu üzerinden izleyeceyim kilidi kaldırın dedim kaldırmadılar. web ten izle dediler.ama sen diğitürk yönüne bakan uydun varsa sorun yok bence.

metinmert06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kutuyu İnternete baglamadikca hiç bir şey olmaz nete baglarsan tahmini bir konum elde edebilir

ertuuyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verdiğiniz değerli bilgi ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Değerli ''hanox'' adlı dostlum 8 megabit internetten 1080 i maçı ben dona dona izlerim. aklıma dilediğin yerde den izlemek geldi ama donarak izliyoruz ve yayın 45 saniye geriden geliyor. sence heyecanı kalır mı derbinin :D umarım uyduğu götürdüğüm de sorun olmaz :D

Son mesajlar