Digitürk doping internet

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar superonline kullanıyorum bir sorun oldu ve mahkeme ile iptal kararı çıktı ücretsiz iptal ettireceğim ama kararsız aldım superonline taahtütsüz internet vermiyor bulunduğum bölgede fiberde yok digitürk'ün doping ile kampanyası dikkatimi çekti

giriş paketi + 2 keyif paketi + sinema veya dizi paketi + 8mb sınırsız internet = 59 tl

şuanda 16mb üyesiyim ama 11 geliyor evime torrentti yoğun kullanan biri olarak 8-11 arasında çok sıkıntı çekmeyeceğimi düşünmüyorum ama benim sorunum doping ile sizce doping nasıl ? bir sıkıntı çeker miyim ? tavsiyeniz nedir

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merak ettiğim digiturk neden superonline adsl ile değil de doping ile anlaştı?
doping kullanan görmedim hiç. bundan dolayı cezbettiği halde geçiş yapmadım. kendi altyapımız var diyor nasıl oluyorsa artık pek inanmıyorum ama.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yok ya ttnet alt yapısını kullanıyorlar en azından bizim bölgede

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Doping ADSL yabancı ortalıklı local bazlı bir firma.
Dışardan büyük görünsede özünde küçük çaplı bir firma. Bakmayın bizim altyapımız var dediğine %90 ın üzerinde TTNET altyapısı kullanıyorlar.

Ben TTNET ile sıkıntı yaşayınca yeter ulan sizden çektiğim diyim doping e yardım simidi gibi sarılmıştım.
Tam 35 gün evime bir tane sözleşme gelmedi.
10 gün TTNET interneti düzeltemedi, 35 gün dopingi bekledim, 3-5 gün o mu bumu diye düşündüm, 3-5 gün tekrar TTNET yalın DSL de karar kılıp bağlatmak ve bir kaç prüzü halletmek sürdü.
Yaklaşık 60 gün internetim olmadı.
Ben askerdeyken bile en azından 15 günde bir internete girip dünyada ne oluyor diye takip ederdim.

Doping call centeri arayın kampanyalar hakkında bilgi alacağım diyin.
Adamın yada kadının biri çıkar. Yarın yine arayın, ertesi gün yine arayın, ertesi gün yine arayın fark edeceksiniz ki sürekli 2-3 kişi var onlarla konuşuyorsunuz!
En azından geçen seneki durum bu idi. 1 sene içinde 2-3 eleman daha aldılarsa call center e bilemiyeceğim.

Sıkıntı yaşadığınızda, hızlı destek almayı istiyorsanız tek adres TTNET dir.
TTNET müşteri hizmetlerini ararsın 1dk içinda bir insan ile görüşmeye başlarsın.
Sıkıntın varsa TTNET sana 3 günde dönüyorsa emin ol diğeri 5 günde döner.
Çok nadirdir diğer firmaların elemanı o gün senin bölgende olur, yoğun olmaz, o olmaz bu olmazda senle ilgilenirler yoksa hiç biri TTNET kadar hızlı davranamaz.

TTNET benim 2 günde apartmanımdaki telefon kutusunu yeniledi ücretsiz olarak.
Siz zannediyormusunuz ki x bir firma gelecek TTNET e ait birşeye müdehale edebilecek?

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
superonline da hız konusunda çok iyi sorunu hemen hallediyorlar ama benim superonline ile sorunum biraz kişisel diyebilirim açıkcası kandırıldığımı düşünüyorum ve mahkemece haklılığımıda tespit ettim.aslında çok memnunum ama bi pürüz bitirdi.sırf digiturk için düşünmüştüm bağlayan adam kullanıcıların memnun olduğunu söledi sonuçta satıcı ama :) bende o kadar büyük bir firma olmadığını biliyorum ama en azından internette sorun çıkmasın yeter

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
superonline da hız konusunda çok iyi sorunu hemen hallediyorlar ama benim superonline ile sorunum biraz kişisel diyebilirim açıkcası kandırıldığımı düşünüyorum ve mahkemece haklılığımıda tespit ettim.aslında çok memnunum ama bi pürüz bitirdi.sırf digiturk için düşünmüştüm bağlayan adam kullanıcıların memnun olduğunu söledi sonuçta satıcı ama :) bende o kadar büyük bir firma olmadığını biliyorum ama en azından internette sorun çıkmasın yeter

İnterneti zaten bir kere stabil bir biçimde bağladılarmı sorun zaten çıkmaz.
Ne olur, kazı olur, tadilat olur, iyileştirme olur o zaman yanlış bişey yapıldığı zaman bu sana yansır.

Ancak benim gibi 20 senelik bir yerde oturuyorsan. 20 yıl önceki altyapı kullanılıyorsa.
20 yıl öncesine göre yaşayan insan sayısı %3732823716183391 arttıysa. toplu konut dışında kalan 1-2 katlı müstakil binalar yıklıp yerlerine 8-10 daireli apartmanlar yapılıyorsa son sürat.
O alt yapı orayı kesmez...

Yapılan her şikayette, açılan yer yeni abonelikte gelirler oralarda bir yerleri kurcalarlar, senin hattını ona, onun hattını sana, bunu şuna, şunu buna derken senin çalışan internetin çalışmaz.
Destek istersin ekipler artık sana 1 gündemi gelir? 3 gündemi gelir Allah büyüktür.

O sebepten beğenmesem de TTNET en mantıklı seçenek.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
+2 keyif paketine takıldım ben yoksa paket güzelmiş

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
+2 keyif paketine takıldım ben yoksa paket güzelmiş

nasıl hocam ? benim almak istediğim tarife tam olarak giriş paketi + keyif paketlerinden (belgesel ve sporsever ) + sinema veya dizidende sinemayı seçmeyi düşünüyorum =59tl birde bunlara ek olarak beko basketbol ligi için ligtv 3 alıcam oda 10 tl .. zaten bu ikinci digitürk olduğu için oturma odasında normal ligtv olduğundan normal ligtv üyelği düşünmüyorum