Dick Advocat: Fenerbahçe'den sezon sonu ayrılıyorum

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, "Fenerbahçe'den sezon sonu ayrılıyorum. Bu kararı uzun zaman önce aldım" dedi.

upload_2017-3-18_9-21-2.png

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Konyaspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik direktörü Advocaat, sezon sonu takımdan ayrılacağını açıkladı.

Advocaat, "Ben sezon sonunda buradan ayrılacağım. Bu kararı erken aldım. Söylemekte de bir sakınca görmüyorum. Zaten yönetim de böyle bir karar alacaktı ama ben aldım bu kararı." dedi.

İşte Advocaat'ın maç sonu yaptığı açıklamalar...

"Çok basit göller gördük bu akşam kalemizde. Bu seviyede yediğimiz bu goller inanılmaz. Geçtiğimiz hafta da aynı durum geçerliydi. 1-1'i yakaladık, 1 dakika sonra bir gol daha yedik. Ondan sonraki dönemde rakibimiz bizden daha iyiydi. Her topa çok geç kaldık.

Lig sıralamasında da daha yüksek sıralarda olmamız gerekiyordu. İki harika oyuncumuz bugün bizimle birlikte değildi. Simon ve Lens. Onların katkısıyla farklı bir takım ortaya çıkıyor.

Ben sezon sonunda buradan ayrılacağım. Bu kararı erken aldım. Söylemekte de bir sakınca görmüyorum. Zaten yönetim de böyle bir karar alacaktı ama ben aldım bu kararı."

Son mesajlar