Soru DGS Çalışmak İçin Youtube Kanalı

Bu konuyu okuyanlar

muharremtalha.dev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha önce konu açtım ama kimse cevap vermedi. DGS çalışıyorum ancak matematik için kafama göre bir youtube kanalı bulamadım. Matematiğim hiç iyi değil en temelden çalışmaya başladım. Denemede toplasan 10 doğru falan yapabiliyorum. Deneyimli olan varsa matematik konularını dinleyebileceğim kanal önerebilir mi?

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
kanal izlersen uykun gelir. takıldığın konu hakkında ara sıra bak sadece...

antrenmanlarla matematik kitaplarını çöz. en kolaydan ve en baştan öğretiyo.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
full soru çöz , kanal ile falan uğraşma.

canalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sayısal için:
Karekök 0 matematik ve kitaptan konuyu bitirip tarama testlerini çözdükten sonra hemen aynı konuyu Benim Hocam kanalı Deniz Atalaydan izle ardından bitirdiğin konunun testlerini en az 2 tane daha soru bankasından çöz.
Her konu için bu şekilde yapıp konular bittikten sonra tekrar sıfırdan başla aynı programla 2. kez konuları bitir.
2. kez bitirdikten sonra bir tane soru bankasından tekrar sıfırdan başlayıp en fazla 10 günde bir olmak üzere bir soru bankasını bitir.
sınava 2buçuk ay kala denemelere başla ve her gün bir deneme çöz. Bu sırada soru bankalarından konuları tekrar tekrar bitiriyoruz tabii.
Özellikle sınava 1 ay kala her gün sınav saatinde bir deneme çöz ve yanlışlarınının veya boş bıraktıklarının video çözümlerini kesinlikle izle.
Tavsiye olarak zor olan kaynakları çözmekten kaçma derim...

muharremtalha.dev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sayısal için:
Karekök 0 matematik ve kitaptan konuyu bitirip tarama testlerini çözdükten sonra hemen aynı konuyu Benim Hocam kanalı Deniz Atalaydan izle ardından bitirdiğin konunun testlerini en az 2 tane daha soru bankasından çöz.
Her konu için bu şekilde yapıp konular bittikten sonra tekrar sıfırdan başla aynı programla 2. kez konuları bitir.
2. kez bitirdikten sonra bir tane soru bankasından tekrar sıfırdan başlayıp en fazla 10 günde bir olmak üzere bir soru bankasını bitir.
sınava 2buçuk ay kala denemelere başla ve her gün bir deneme çöz. Bu sırada soru bankalarından konuları tekrar tekrar bitiriyoruz tabii.
Özellikle sınava 1 ay kala her gün sınav saatinde bir deneme çöz ve yanlışlarınının veya boş bıraktıklarının video çözümlerini kesinlikle izle.
Tavsiye olarak zor olan kaynakları çözmekten kaçma derim...
full soru çöz , kanal ile falan uğraşma.
tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son mesajlar