Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşire dayak mı yedi?

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bunlar çok rahat olduklarından kafalarına göre konuşan sözde gazeteci güruhları. Vesayet gelse bak sen rahatça konuşabiliyor musun ? Yaz bakalım askeri darbeyle cumhurbaşkanı olan kişi hakkında ters bir şey sıkıyorsa. Bu kadın 80 darbesinde daha 10 yaşındaymış. Ne olmuş ne oluyor farkında olacak bir yaşta bile değil. Zaten geçmişine bakarsak özel kolej eğitimi filan derken 80de asıl darbeyi gören halktan ekonomik olarak yukarıda olduğu ve olaylardan etkilenmediği de ortada. Gelsin askeri vesayet bu iyice yağlama ballama yapar gazeteci olarak. Tek dertleri iktidar gitsin de nasıl giderse gitsin. Halkın başına ne gelir ekonomisi evi durumu çocukları ne olur düşündüğünden değil ya. Şimdi de yalandan halkın durumu kötü diye en büyük çığırtkanlığı da bu yalancı gazeteciler yapıyor.

Özlem Gürsen 2014 seçimlerinde Ekmelettin İhsanoğlu için gönüllü para almadan basın danışmanlığı yapmıştı. ( Yani CHP'nin çatı adayı için . Ama sorsan Halk TV'nin hepsi tarafsız özgür basındır. )
Bu efsane kampanya sloganı olan EKMEK İÇİN EKMELETTİN :D Sloganını bulan ekipten olduğu söyleniyor...

Hepsini geçtimde insan Askeri Vesayet sistemini geri istermi :( O dönemler iyimiş dermi bu kadar da gözü nasıl döner insanların muhalefet yapacam diye hayret ediyorum. Lafa geldimi Hepsi Darbeye karşıdır demokrasiden yanadır özgürlükleri destekler . Ama özgürlük anlayışları onların istediği kadardır.
Ayrıca 15 Temmuz gecesi Kemal Kılıçdaroğlu dahil hangi CHP'li çıkıpta darbe karşıtı açıklama yapmış veya halkı direnişe çağırmıştır :( Üstüne hepsi bunlar zaten Kontrollü darbe deyip Tiyatro deyip muhalifliğe devam etmişlerdir sadece.

O gece Erdoğan öldürülsün hükümet düşsün diye beklediklerini düşünüyorum ben açıkça...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Özlem Gürses neyse de Özlem Gürses gibilerin her dediğine sorgusuz sualsiz inanan (ki forum da bile var gördüğüm kadarıyla) kitle esas sorun. "Öyle bir kitle ki nasıl kitlersen kitle yeter ki kitle", diye tarif edilen dünyada 2. bir seçmen kitlesi yoktur. Şu trol amaçlı yapılmış şeye gerçekmiş gibi inanmak anca böyle bir kitleden olmakla mümkündür. Zaten adamlar da koyu yazdığım tırnak içine aldığım kısımdaki taktiği uyguluyorlar kitlelerine. "Biz ortaya bi iddia atalım da nasıl atarsak atalım, bunlar her türlü yer" gözüyle bakıyo adamlar kitlelerine. Öteki türlü bu kadar saçma sapan iddialar ortaya atmazlar. İnsan azcık düşünür öyle bi iddia ortaya atar. Salla gitsin, inanacak çok nasılsa...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Böyle birşey olduğunu sanmıyorum ya olmamalı

Son mesajlar