Devlet Bahçeli Evet Demenin Formülünü Buldu

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
537

Bugüne kadar özellikle önemli olaylardan farklı hesaplamalar ve çıkarımlar yaparak dikkat çeken Devlet Bahçeli referandum için de benzer bir çalışma yaptı. Merkez disiplin kurulu ve milletvekillerinin Konya'da bir araya geldiği toplantıda dikkat çeken detaylardan bir tanesi MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'ın da toplantıda yer alması oldu. Toplantıda Evet kampanyası için yapılacak çalışmalar üzerinde durulurken özellikle Devlet Bahçeli tarafından ‘Evet’ demenin formülünün hazırlanması dikkat çekti.

Öyle ki Devlet Bahçeli yazdığı bir kâğıtta devlet için evet yazarak devlet içindeki harflerden bir kısmını azaltarak Evet çıkarımını yaptı. Devlet Bahçeli tarafından hazırlanan bu not oldukça dikkat çekerken Devlet Bahçeli hazırladığı bu çalışmayı tüm salondaki kişilere gösterdi. MHP'nin referandum çalışmalarının belli bir plana göre yapılacağını söyleyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Kara özellikle sade, etkin bir şekilde rol alınması gerektiğini söyledi. MHP teşkilatlarından başlatılacak olan kampanya dahilinde vatandaşlara Evet denmesi adına gerekli bilgilendirmeler yapılacağını ve eğitimlerin verileceğini söyledi.

MHP grubunda bulunan fakat Hayır oyunu vereceğini açıklayan kişilere yönelik de toplantıda kapsamlı bir şekilde durum değerlendirmesi yapılırken bu kişiler için Parti disiplininin gerektiğinin uygulanacağı ve bu davranışların kesinlikle kabul edilemeyeceğini belirtildi.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Şu referandum olayıyla alakalı bütün ortalığı karıştıran Sn.Bahçeli espiri de yapmaya başlamış..

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Şu anda basılan bir kitabın dağıtılması engelleniyor. Kitabın basıldığı Kırmızı Kedi Kitapevi yüzü maskeli 2 kişi tarafından saldırıya uğradı. Kitabın yazarı Sebahattin Önkibar. Eski bir MHP milatanı. Kitabın adı "Devlet Bahçeli". Sebahattin Önkibar sürekli DB nin görevli bir memur olduğunu, talimat gelmeden MHP yi bırakmayacağını söylüyor. Bir kaç gün önce eski MHP yöneticisi Yaşar Okuyan Başbuğ un "MİT le alakalıdır" diye kendisini uyardığını DB nin Partinin içine sokulmus bir ajan olduğunu söyledi. Tıpkı F.Gülen gibi. FG de zamanında Mit e alınmış. Daha sonra CİA tarafından devşirilmiş. Başta belirttiğim kitap piyasaya çıktığında maskeler düşmüş olacak....

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Şu anda basılan bir kitabın dağıtılması engelleniyor. Kitabın basıldığı Kırmızı Kedi Kitapevi yüzü maskeli 2 kişi tarafından saldırıya uğradı. Kitabın yazarı Sebahattin Önkibar. Eski bir MHP milatanı. Kitabın adı "Devlet Bahçeli". Sebahattin Önkibar sürekli DB nin görevli bir memur olduğunu, talimat gelmeden MHP yi bırakmayacağını söylüyor. Bir kaç gün önce eski MHP yöneticisi Yaşar Okuyan Başbuğ un "MİT le alakalıdır" diye kendisini uyardığını DB nin Partinin içine sokulmus bir ajan olduğunu söyledi. Tıpkı F.Gülen gibi. FG de zamanında Mit e alınmış. Daha sonra CİA tarafından devşirilmiş. Başta belirttiğim kitap piyasaya çıktığında maskeler düşmüş olacak....
daha neler be

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
İyi bu sefer matematik girmemiş işin içine :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Ben bunu troll sanıyordum, şaşırdım şimdi. Elbette "40 yapar"dan sonra çok olağan.

piluvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
68
Devlet Bahçeli, devlet adamı değil, devletin adamıdır. Devlet ne derse o minvalde hareket eder.

alyattes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bitirdi partiyi ve kendini....Püskevite talim....

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
DB devletin adamı değildir. Düşünelim hangi devletin adamı??? F.Gülen de MİT in adamıydı ancak CİA tarafından devşirilince ABD nin adamı oldu. CİA ve diğer istihbarat örgütleri tarafından devşirilen çok ajan vardır. Zamanın ABD Dışişleri Bakanı ve yahudi kökenli Henry Kissenğer "biz başka ülkelerde vatan hainlerini bulur onları iş başına getiririz. Spiker bizim ülkemizde hain olursa ne yaparsınız diye sorunca HK onu öldürürüz" diyor. Şu anda basında ve bir çok yerde CIA nın maaşa bağladığı kişiler Troller var. Cenab-I Allah bölücülüre iç ve dış düşmanlarınıza, içimizdeki maskeli ve maskesiz vatan hainlerine fırsat vermesin.