DeviceLock 7.0 Beta 1

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Dekan
Katılım
4 Mayıs 2008
Mesajlar
7,621
Reaksiyon puanı
107
Puanları
63
dl_scheme_ad.gif


DeviceLock 6.4.1 Build 24986
DeviceLock 7.0 Beta 1

Antivirüs, firewall gibi güvenlik yazılımları sizi ve bilgisayarınızı belirli bir yere kadar koruyabilir. Fakat bilgisayarınızdaki verilerin ve sisteminizin tam anlamıyla güvenliğini sağlamak istiyorsanız bilgisayarınızdaki girişleri de kontrol altında tutmanız gerekir. USB portların güvenliğini sağlayan bir program, bilgisayara aktarılacak tüm dosyalar için yetki şifresi isteyerek bilgisayar yöneticisinin haberi olmadan veri transferi yapılmamasını sağlıyor olsa da diğer port'larda güvenlik sağlayamadığından güvenlikte eksiklikler olabiliyor.

DeviceLock veri güvenliği konusunda tam bir çözüm olarak karşımıza çıkan profesyonel bir aygıt kontrol yazılımı. Tıpkı diğer veri girişini süzen programlar gibi DeviceLock'ta sistem yöneticisinin şifresi üzerinden çalışıyor ve tüm kullanıcılara kısıtlamalar getiriyor. İsterseniz tüm USB, CD/DVD, FireWire, WIFI ve Bluetooth girişlerini kapatabiliyor, bilgisayarınıza izniniz olmadan hiçbir verinin transfer edilmemesini ya da bilgisayardan bilgi alınmamasını sağlayabiliyorsunuz.

Program içerisindeki ajanda sistemi sayesinde bilgisayarınızdaki tüm girişlerin hangi zamanlarda açık kalacağını ve ne zamanlarda kilitleneceğini de istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Eğer bilgisayarınızdaki paralel ve seri girişleri hiç kullanmıyorsanız program aracılığı ile bunları kapatabiliyorsunuz.
 

Son mesajlar

Üst