Devam Eden En İyi Türk Dizisi

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Milliyet gazetesinin araştırmasına göre Kurtlar Vadisi, tüm zamanların en iyi dizileri arasından seçilen ilk üçte, devam eden tek dizi olarak yer aldı.

İngiliz sinema dergisi Empire’ın “Tüm zamanların en iyi 50 televizyon dizisi” listesinden esinlenen Milliyet Gazetesi’nin Cafe eki, tüm zamanların en iyi 20 Türk dizisini seçmek için bir araştırma yaptı.

Araştırma sonuçlarına göre en iyi ilk 3 dizi tahtına, İkinci Bahar, Kurtlar Vadisi ve Süper Baba oturdu.

Kurtlar Vadisi, tüm zamanların en iyi dizileri arasından seçilen ilk üçte, devam eden tek dizi olarak yer almış oldu.

Kaynak

nurayyyyy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle Kurtlar Vadisi mükemmel bi dizi!Herşeyi kaçırabilirim ama KURTLAR VADİSİ'ni ASLA!

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Dizi yi dizi olarak izleyip beğenmek lazım insanlarımız kendilerini kurtlar vadisi dizisine çok kaptırıyorlar. Bende izliyorum hemde çok seviyorum ama gidipte Dizi deki bi karakteri öldürdü die Öldüren karakteri oynayan şahsı dövmem :D

Tony Montana

Asistan
Reaksiyon puanı
0
calvaria dedi ki:
Dizi yi dizi olarak izleyip beğenmek lazım insanlarımız kendilerini kurtlar vadisi dizisine çok kaptırıyorlar. Bende izliyorum hemde çok seviyorum ama gidipte Dizi deki bi karakteri öldürdü die Öldüren karakteri oynayan şahsı dövmem :D
Muhaha onlar şuursuz zaten.Kesinlikle kurtlar vadisi süper dizi üstüne tanımam.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
hak ediyor her şeyi :) 1. numara