Yardım Detroit: Become Human sadece entegre grafik modunda açılıyor

ArthurMorgan_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistemim nvidia geforce gtx1650 ramim 8gb işlemci amd ryzen 5 5500U
steam'den detroit'i aldım oyna'ya basıyorum açılmıyor ancak nvidia denetim masasından entegre grafik moduyla aç deyince açılıyor. E öyle açınca da düşük ayarlar ve kasıyor oyun.Yani entegre değilde normal grafik ayarlarında açmam lazım ne yapacağım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya niye kimse yardım etmiyor hiç kimsenin mi bilgisi yok

Son düzenleme:

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Nvidia Denetim masası > 3d ayarların yönetilmesi > program ayarları > programı seçin > orada detroiti bulamazsan ekle seçeneği var, .exe'sini ekle. Bu program için tercih edilen grafik işlemcisini seçin ayarı var, yüksek performanslı Nvidia seçeneğini seç. Bu ayar sayesinde oyun entegre GPU olan APU yerine harici GPU'da çalışacak.

ya niye kimse yardım etmiyor hiç kimsenin mi bilgisi yok
Burada benden başka teknik bilgiye sahip kimse yok gördüğüm kadarıyla. Yardım için konu açtım kendimi millete yardım ederken buldum. Durum öyle vahim ki sıfır bilgiyle millete yalan yanlış öneri veriyor millet.

ArthurMorgan_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nvidia Denetim masası > 3d ayarların yönetilmesi > program ayarları > programı seçin > orada detroiti bulamazsan ekle seçeneği var, .exe'sini ekle. Bu program için tercih edilen grafik işlemcisini seçin ayarı var, yüksek performanslı Nvidia seçeneğini seç. Bu ayar sayesinde oyun entegre GPU olan APU yerine harici GPU'da çalışacak.

Burada benden başka teknik bilgiye sahip kimse yok gördüğüm kadarıyla. Yardım için konu açtım kendimi millete yardım ederken buldum. Durum öyle vahim ki sıfır bilgiyle millete yalan yanlış öneri veriyor millet.
reis zaten sorun orada malesef, yüksek performanslı nvidia seçince açılmıyo oyun,entegreyi seçince açılıyo sadece

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
reis zaten sorun orada malesef, yüksek performanslı nvidia seçince açılmıyo oyun,entegreyi seçince açılıyo sadece
Oyun orjinal mi? Ekran kartı sürücüleri güncel mi?

ArthurMorgan_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

oyun orijinal steamden ekran kartı driverı visual c++'lar filan hep güncel