Detaylı LG Optimus G İncelemem {Yazı+Foto Galeri} #Her Türlü Sorunuza Cevap Verilir

Bu konuyu okuyanlar

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba benimde max bütçem 1300 tl ilk android telefonumu alıcam hayırlısıyla...
telefonda önceleğim oyun kamera ses bu nitelikleri göz önüne alırsak bitçeme göre en iyi seçenek nedir acaba teşekkürler

Maalesef o fiyat bandına ya Android telefonlar çok eskiyor yada oyun, kamera ve ses kalitesi yüksek olmuyor. Tavsiyem bütçeyi biraz daha zorlayıp iPhone 4S veya LG G2 düşünmeniz, 16GB yetecekse eğer gayet dengeli bir telefon.

berktan1203

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef o fiyat bandına ya Android telefonlar çok eskiyor yada oyun, kamera ve ses kalitesi yüksek olmuyor. Tavsiyem bütçeyi biraz daha zorlayıp iPhone 4S veya LG G2 düşünmeniz, 16GB yetecekse eğer gayet dengeli bir telefon.
saolun bütçeyi artırıp g2 almaya karar verdim ama nexus5 kafamı karıştırıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar.. Bende bir süredir telefon araştırması yapıyorum. Kısmetse kısa süre içinde ilk android telefonumu alacağım. Merak ettiğim sorular şunlar, cevaplarsanız çok sevinirim :)

- Galaxy S4 Mini mi, bu telefon mu? (Performans, oyun ve stabil çalışma bakımından özellikle de)
- Şimdi Pro ve G2 çıktı, sizce bu telefon tabiri caiz ise eskidi mi? :)
- Üste de belirttiğim gibi telefonun yeni modelleri çıktı, dolayısıyla bu telefona güncelleme gelir mi, gelmezse sıkıntı olur mu? Dediğim gibi daha önce hiç android kullanmadım fazla bir bilgim yok o yüzden güncelleme yapmazsak ne kaybederiz? Güncellemenin ne avantajları vardır?

Teşekkürler..

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.. Bende bir süredir telefon araştırması yapıyorum. Kısmetse kısa süre içinde ilk android telefonumu alacağım. Merak ettiğim sorular şunlar, cevaplarsanız çok sevinirim :)

- Galaxy S4 Mini mi, bu telefon mu? (Performans, oyun ve stabil çalışma bakımından özellikle de)
- Şimdi Pro ve G2 çıktı, sizce bu telefon tabiri caiz ise eskidi mi? :)
- Üste de belirttiğim gibi telefonun yeni modelleri çıktı, dolayısıyla bu telefona güncelleme gelir mi, gelmezse sıkıntı olur mu? Dediğim gibi daha önce hiç android kullanmadım fazla bir bilgim yok o yüzden güncelleme yapmazsak ne kaybederiz? Güncellemenin ne avantajları vardır?

Teşekkürler..

Öncelikle LG Optimus G'nin hemen her anlamda S4 mini'den daha üstün bir telefon olduğunu söylemeliyim, bu bağlamda Optimus G almanız daha doğru bir tercih olacaktır. Yeni nesil telefonları ise dert etmemenizi tavsiye ederim, bütçenize en uygun telefonu alıp doya doya kullanabilirsiniz zira LG Optimus G de gayet güçlü bir telefon. Güncelleme konusunda ise pek yeni güncelleme geleceğini sanmıyorum fakat bunun sorun teşkil edeceğini de sanmıyorum. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg optimus g aldım bimeksten türkçe dil desteği yok yardım güncelleme yatıktan sonra türkçe dil yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle çok iyi bi inceleme olmuş teşekkur ederim, kamerası kötü mesela akşam vakti ışıkta videoyu açtığımda kalitesi çok düşük ve kararıyo çekim kötü yani merak ettiğim şey güncelleme 4.3 4.4 kitkat gelebilirmiş önumuzdeki aylarda bu doğrumu? geldiğinde ise kamerada kı bu sıkıntıları azda olsa çözerler mi ? teşekkürler :))

murphy adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar kısmından ilgili bölüme baktınız mı acaba?

Bimeks'ten alınan telefonlarda sıkıntı olabiliyor, ithalatçı garantili ürünler sattıkları için.

Facebook'ta grubumuz var "LG Optimus G Kullanıcıları" isminde. (https://www.facebook.com/groups/527040867349046/)

Acaba burada da Optimus G Kullanıcıları Kulübü var mı? Ben bulamadım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

öncelikle çok iyi bi inceleme olmuş teşekkur ederim, kamerası kötü mesela akşam vakti ışıkta videoyu açtığımda kalitesi çok düşük ve kararıyo çekim kötü yani merak ettiğim şey güncelleme 4.3 4.4 kitkat gelebilirmiş önumuzdeki aylarda bu doğrumu? geldiğinde ise kamerada kı bu sıkıntıları azda olsa çözerler mi ? teşekkürler :))

Güncelleme konusunda halen bir belirsizlik var ama iyimser düşünceyle birlikte LG sessiz kaldığına göre bi güncelleme hazırlıyor (4.3 veya 4.4 orasını bilemem). Kullanıcılar itiraz etmesin, diğer telefonların satışı baltalanmasın gibi sebeplerden dolayı LG sessizliğini koruyor diyebiliriz. Tabiki de tüm bu yazdıklarım iyimser düşüncelerden ibaret :yes:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar forum içerisinde Optimus G Kullanıcıları Kulübünü kurdum, bilginize. Beklerim :wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slmlar herkese inceleme yazısı güzel olmuş. ben de epey bi zaman fiyat performans araştırması yaptıktan sonra lg optimus g ye vuruldum diyebilirim (tasarımına da bayıldığımı söylemeliyim). Fiyatı gittikçe düşüyor ve 1200 tlye bulunabiliyor. Fakat aklımı çelen başka bir nokta var: arkadaşım general mobile discovery almış. biraz kurcaladım ve kötü bi telefon olmadığını anladım.

şimdi takıldığım nokta şu: 1200 tl verip lg optimus g mi alayım yoksa 700 tlye (16gb dahili) gm discovery mi alayım. lütfen yardımcı olun discoveryde ölü piksel filan oluyormuş bir de herhangi bir sorunda servis desteği nasıl. Lg nin çamaşır makinesi evimize girdikten sonra evde lg ye karşı bi sempati oluştu insanda güvenilir bir marka hissi uyandırıyor. görüşlerinizi bekliyorum. (umarım konu hala günceldir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba konu eğer hala güncelse benimde bir sorum olacak lg g nin kamera tarafına doğru şöyle hafif bir tıklatma yaptığınızda sizden de bir ses geliyor mu ?

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
slmlar herkese inceleme yazısı güzel olmuş. ben de epey bi zaman fiyat performans araştırması yaptıktan sonra lg optimus g ye vuruldum diyebilirim (tasarımına da bayıldığımı söylemeliyim). Fiyatı gittikçe düşüyor ve 1200 tlye bulunabiliyor. Fakat aklımı çelen başka bir nokta var: arkadaşım general mobile discovery almış. biraz kurcaladım ve kötü bi telefon olmadığını anladım.

şimdi takıldığım nokta şu: 1200 tl verip lg optimus g mi alayım yoksa 700 tlye (16gb dahili) gm discovery mi alayım. lütfen yardımcı olun discoveryde ölü piksel filan oluyormuş bir de herhangi bir sorunda servis desteği nasıl. Lg nin çamaşır makinesi evimize girdikten sonra evde lg ye karşı bi sempati oluştu insanda güvenilir bir marka hissi uyandırıyor. görüşlerinizi bekliyorum. (umarım konu hala günceldir :)

Üst düzey bir cihaz ariyorsaniz tercihiniz G2 olmalı, fakat bütçeyi zorlamayip Discovery de alabilirsiniz. Bu noktada bütçe önem kazanıyor.

Merhaba konu eğer hala güncelse benimde bir sorum olacak lg g nin kamera tarafına doğru şöyle hafif bir tıklatma yaptığınızda sizden de bir ses geliyor mu ?

Belirttigim gibi kasanın genel bir çıtırdama sorunu var fakat özellikle kamera bölümünden bir ses gelmiyor. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g pro da galerıye girip foto actıgımda,ekrannın yarısına kadar ınen karartı oluyor,sonra kendılıgınden gidiyor..yardımcı olabilir misiniz...??

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam 1200 e teknosadan hala bu telefon alınırmı daha fazla koyamam koysam g2 alırım ama g2de sağlamlık problem bi düşümlük canı var ve herhangi kasma vb şey oldumu buı telefonda pili nasıldır oyun oynarken felan iyimi ve kamerası nasıl oudum onceki yazıları ama bide bana yazarsanız

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hocam 1200 e teknosadan hala bu telefon alınırmı daha fazla koyamam koysam g2 alırım ama g2de sağlamlık problem bi düşümlük canı var ve herhangi kasma vb şey oldumu buı telefonda pili nasıldır oyun oynarken felan iyimi ve kamerası nasıl oudum onceki yazıları ama bide bana yazarsanız

Bütçeni arttırabiliyorsan G2 almalısın.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşlar ne zaman Bu telefone kitkat gelecek varmı bilgisi olan ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
seLam bende lg e 975 var ekranda kulaklık işareti var kulaklık takılı olmadığı halde acaba bu sorunu nasıl çözeri