Detaylı LG G2 İncelemesi {Video+Yazı+Foto Galeri inceleme} #Almadan Mutlaka Okuyun

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 4 aydır kullanıyorum. hız olarak çok memnunum. sayfalarda inanılmaz hızlı geziniyor. malzeme kalitesi de güzel, ben telefonun belli bi ağırlığı olmasını seviyorum , premium kasa değil ama tamamen plastik gibi de değil. kamerası 13 mp ama gece çekimlerinde iphone 5 kadar başarılı değildi. daha önce iphone 5 kullandım, ekran hızı ve android in kullanımından çok memnumum. telefonu elimden sert zemine 3 kere düşürdüm. hiçbir şey olmadı. hala aynı performansla çalışıyor.
ekrana çift tıklayarak açma kapama özelliği de çok kullanışlı.
premium kasa bi sony almayacaksanız, iphone takıntınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 4 aydır kullanıyorum. hız olarak çok memnunum. sayfalarda inanılmaz hızlı geziniyor. malzeme kalitesi de güzel, ben telefonun belli bi ağırlığı olmasını seviyorum , premium kasa değil ama tamamen plastik gibi de değil. kamerası 13 mp ama gece çekimlerinde iphone 5 kadar başarılı değildi. daha önce iphone 5 kullandım, ekran hızı ve android in kullanımından çok memnumum. telefonu elimden sert zemine 3 kere düşürdüm. hiçbir şey olmadı. hala aynı performansla çalışıyor.
ekrana çift tıklayarak açma kapama özelliği de çok kullanışlı.
premium kasa bi sony almayacaksanız, iphone takıntınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim.

Yorumunuz için teşekkürler. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şarj süresi çok önemli almayı düşünüyorum bekleyip LG G3 ü mü beklesem G2 mi dersiniz _?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba g2 g3 v3 iphone 5s arasında kaldım yardımcı olurmusunuz rica etsem

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
merhaba g2 g3 v3 iphone 5s arasında kaldım yardımcı olurmusunuz rica etsem

Merhaba,

5s ile G2 arasında kaldıysanız 5s tabi daha iyi ama g3 ile 5s arasında kalmışsanız bu durumda seçimi ekran boyutuna ve işletim sistemine göre karar vermelisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
g2 le g3 arasında g2yi bariz fark var mı sizce ona göre g2 alcam ama bariz farkları varsa biraz daha para biriktirip g3 almayı düşünüyorum ? bide ön kamera kötü derken bulanık tarzı mı yoksa sadece daha iyi olabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g2 1 yıl kadar kullandım çok memnun kaldım ama g3 çıktı onu almayı düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
duvar kağıdını ayarlaya tıklayınca fotoğraflar ve galeri olarak 2 seçenek çıkıyor ve şunu seçerek tanımla diyor ben ona yanlışlıkla daimayı seçtim onu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan varmı?

musditr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyu okudum hocam fakat anlamadıgım tek şey sonuç olarak almalımıyız almamalımız ? gıcırtılar gerçekten var mı kapagı sabun gibi ve oyunlarda ısınıyor diyorlar dogrumu ?