🔥 Öne Çıkan Konular

Detaylı inceleme! HP Omen 15 2020

Bu konuyu okuyanlar

wusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğin gibi yaptım ama normal modla arasında pek bir değişiklik olmadı. Grafiği performans moduna alınca düzeldi. Yani 2 ayarında performansta olması gerekiyor gibi. Kayıt yaparken kasma donma olmuyor ama hybrid moda alınca fps düşmesi vb problemler oluyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
23,384
Dediğin gibi yaptım ama normal modla arasında pek bir değişiklik olmadı. Grafiği performans moduna alınca düzeldi. Yani 2 ayarında performansta olması gerekiyor gibi. Kayıt yaparken kasma donma olmuyor ama hybrid moda alınca fps düşmesi vb problemler oluyor.
Çok ilginç. Ben hep hybrid modda kullanıyorum. Duruma göre sadece performance ve balanced modunda geçiş yapıyorum. Performance modunda gayet iyi FPS değerleri alabiliyorum. Belki sürücü veya Windows kurulumunuzda bir hata vardır.

wusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sıfırdan kurulum yaptım. 1 hafta falan oldu. Driver vb güncellemeleri HP programları üzerinden yaptım. Bilmiyorum başka ne sorun var. Grafik switcer için laptobu baştan başlatması gerekmese sıkıntı yokta her zaman grafik için baştan başlatmak istemiyorum.

meyveoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birisi de çıkıp, bunun bir de Amd ryzen 7 4800h işlemcili modeli var.. acaba performans olarak hangisi daha iyi? demiyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
23,384
Birisi de çıkıp, bunun bir de Amd ryzen 7 4800h işlemcili modeli var.. acaba performans olarak hangisi daha iyi? demiyor.
4800H çoklu çekirdekte daha iyi, tekli çekirdekte de 10750H'ye baya yakın ama yazılım tarafında çok kısıtlı. MUX Switch yok, undervolt seçeneği yok, fan ayarı daha detaysız vs.

Son mesajlar