Ders için hızlı küçük taşıması kolay bi diz üstü arıyorum

Hasansyk

Öğrenci
15 Mart 2019
18
9
3
23
Rahatbir biçimde youtubeden pdflerden dersimi çalışabileceğim
Taşiması kolay küçük şirin hafif
1000 TL civsarında (fiyatı uygun)
Hiç öyle oyun derdim filan yok oyun açmasın ama hızlı olsun. Gogleye, youtuba, ders için kullanabileceğim programlara( microsft offie gibi) onlarda 5 saat bekletmesin direk açsın yeter.
Kullanışlı, fiyat performans ve 1 2 senede hurdaya çıkmayacak

Bu gibi özelliklere sahip bir diz üstü bilgisayar arıyorum.

Hasansyk

Öğrenci
15 Mart 2019
18
9
3
23
Bütçe çok düşük ya 2. ele yönelmelisin ya da aşağıdaki bilgisayarı almalısın fakat asağıdaki bilgisayar baya kötü,depolaması bile 32GB,sana yeteceğini sanmıyorum.2. el alman mümkün mü ?
Hometech Alfa 100A Intel Atom Z8350 2GB 32GB eMMC Windows 10 Fiyatı
şuan alamam sadece araştıyorum. Elimde bi tane var 5 yıllık hem ağır hem pili öldü şarjdan çekince kapanıyo klavye desen ayrı dert ihtiyacım var yani. 2. el düşünmüyorum ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe çok düşük ya 2. ele yönelmelisin ya da aşağıdaki bilgisayarı almalısın fakat asağıdaki bilgisayar baya kötü,depolaması bile 32GB,sana yeteceğini sanmıyorum.2. el alman mümkün mü ?
Hometech Alfa 100A Intel Atom Z8350 2GB 32GB eMMC Windows 10 Fiyatı
bendekide linkteki gibi ince hafif ve küçük birşey lazım bana ama teşekkür ederim :)

Emir Aydın

Dekan
7 Haziran 2018
6,308
3,635
1,358
şuan alamam sadece araştıyorum. Elimde bi tane var 5 yıllık hem ağır hem pili öldü şarjdan çekince kapanıyo klavye desen ayrı dert ihtiyacım var yani. 2. el düşünmüyorum ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendekide linkteki gibi ince hafif ve küçük birşey lazım bana ama teşekkür ederim :)
Hafızası yeterli gelir diyorsanız alınabilir.