Ders çalışamıyorum odam yok

Bu konuyu okuyanlar

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Arkadaşlar herkese merhaba ev 2+1 bir oda ablama ait bir Oda da yatak odası ve benim odam yok önceden kütüphaneden çıkmazdım fakat malum evde kaldığımız için ders çalışacak yer bulamıyorum mutfağa geçiyorumrahatsız edecek şekilde ses oluyor oturma odasına geçiyprum bu sefer tv acık ve tv izleniyor ve yatak odasında zaten masa yok çalışamıyorum ve hani gerçekten kafayı yemek üzereyim ne yapacağım bilmiyorum gece çalışayım diyorum bu sefer de uyku düzenim berbat bir hal alıyor lütfen yardımcı olun yalvarırım önerilenizi bekliyorum

Red Gui11otine

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Şuan bildiğin gibi uzaktan eğitim safasındayız.Gününün bir çoğunu evde geçiriyorsun.Eğer ailen gece 10-11-12 kadar kalmıyorsa(tv felan hep açık kalmıyorsa) geç saatlerde ders çalış.Eğer günlük fazla ir uyku çekiyorsan(9-10 saat) onu olabildiğince düşür ve evin en sessiz zamanlarında ve her fırsatta ders çalışmaya özen göster.

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Şuan bildiğin gibi uzaktan eğitim safasındayız.Gününün bir çoğunu evde geçiriyorsun.Eğer ailen gece 10-11-12 kadar kalmıyorsa(tv felan hep açık kalmıyorsa) geç saatlerde ders çalış.Eğer günlük fazla ir uyku çekiyorsan(9-10 saat) onu olabildiğince düşür ve evin en sessiz zamanlarında ve her fırsatta ders çalışmaya özen göster.
Ailem geç yatıyor hocam evin en sessiz zamanı gece 1-8 arası

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Düzeninu ona gore yapma imkanın var mı? Kacıncı sınıfsın?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Ailem geç yatıyor hocam evin en sessiz zamanı gece 1-8 arası
Ailenle bu durumu konuş.Yatak odasına masa getir vs. olmaz ise kulağına bir kulaklık tak.Hala ses devam ediyorsa ve ders çalışırken müzik dinleyebiliyorsan hafif ders çalışırken dinlemelik müzikler var ;)
Bu yaşta yorma kendini bu kadar :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ders çalışma saatlerinizi geceye çekin ve gün içerisinde uyuyun.