Derdime derman olucak ?

Bu konuyu okuyanlar

Barisyldz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Herkese Merhaba,

Arkadaşlar ben çocukluğumdan beri oyun oynayan biriyim elbet sizde öylesinizdir, günler geçti teknoloji gelişti oyunlarda gelişti. Benim PC artık eskidi.Bu devirde artık sağlam bir bilgisayarınız yoksa öyle göğüs gererek son ayarlarda oyun oynamak zor.

Pek bir bütçem yok ve GTA 5 gibi oyunlar oynamak istiyorum PC almaya kalksam gta gibi oyunlar için en az 2 den aşağı pc almamam gerekir.Bende acaba PS3 veya 4'de oynasam nasıl olur diye düşündüm çokta güzel olur ama tek sıkıntım var ben kollarda rahat edemiyorum.

Şimdi sorum şu bu nasıl pcde kol takınca oynanıyorsa ps 3 veya 4'e herhangi birine mause ve klavye takabilirmiyim girişleri varmıdır??

İkinci sorumsa hangisini tavsiye edersiniz ne yapmalıyım,eğer ps3 ps4 alırsam farkı olmaz pcden ekran sıkıntı değil.Tek merakım bu eğer varsa ne mutlu banaaaaa <3 .

Herkese şimdiden teşekkürler hayırlı forumlar ShiftDelete Ailesi <3

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ps3'te her oyunun grafiği rezalet, hiçbir şey ağız tadı vermiyor oynarken. Ps4 1300-1400 Tl sanırım. Klavye ve mouse bağlanıyor, ama Pc kadar işlevi yok, bunu biliniz.

Size tavsiyem 1500 tl ye G3258+Hm81 Plus ile bir sistem toplayın derim. Arkadaşlar yardımcı olurlar, mobilim daha fazla yardımcı olamayacağım.

Barisyldz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkürler daha fazla arıştırma yapacağım. PS4 bilgisi için çok teşekkürler düşüneceğim :)