Derbide Kazanan Yok! MS:Trabzonspor Fenerbahçe: 1-1!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Trabzonspor konuğu Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı. Burak 58'de takımını 1-0 öne geçirirken skoru 84'te Josef belirledi. Trabzonspor 31 puanla beşinci sıraya yükselirken Fenerbahçe 37 puanla 3. sırada kaldı.

fenertrabzon.jpg

Spor Toto Süper Lig’in 19. haftası dev bir randevuya sahne oldu. Haftanın merakla beklenen karşılaşmasında Trabzonspor, Fenerbahçe’yi konuk etti. Ligde 11 maçtır kaybetmeyen Fenerbahçe ile 9 maçtır yenilmeyen Trabzonspor’u bir araya getiren zorlu mücadele 1-1’lik skorla sonuçlandı. Ev sahibinin serisi 10 maça, Fenerbahçe’nin serisi ise 12 maça çıktı. Trabzonspor 31 puanla beşinci sıraya yükselirken Fenerbahçe 37 puanla 3. sırada kaldı.
İlk yarının ilk 30 dakikası Fenerbahçe’nin oyun üstünlüğü ile geçilirken İsmail Köybaşı 43’te net bir pozisyondan faydalanamadı ve ilk 45 golsüz geçildi. Gol perdesini açan ise 58’de Burak Yılmaz oldu. Abdülkadir Ömür’ün müthiş ortasında kafayı vuran Burak topu fileleri gönderdi. Fenerbahçe ağlarına son beş iç saha maçında gol gönderemeyen Trabzonspor bu hasretini de Burak’la giderdi. Fenerbahçe’ye Trabzon’da son golü de Burak Yılmaz atmıştı. Fenerbahçe ise skoru 84’te Josef De Souza ile eşitledi. Kornerde Valbuena’nın ortasında iyi yükselen Josef durumu 1-1’e getirdi.

Ligde üst üste üçüncü kez berabere kalan Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Fenerbahçe karşısında ligin 18. haftasında Atiker Konyaspor ile oynanan maçın 11´inden farklı olarak 4 değişikliğe gitti. Deneyimli teknik adam cezalı olan Hubocan´ın yerine Uğur´a, sakat olan Novak´ın yerine Kamil Ahmet´e, Onazi´nin yerine Kucka, N´Doye´un yerine ise Olcay´a ilk 11´de görev verdi.
FENERBAHÇE’DE 2 DEĞİŞİKLİK
Fenerbahçe´de ise teknik direktör Aykut Kocaman Trabzonspor karşısına geçen haftaki Göztepe maçı 11´inde 2 değişiklik yaparak sahaya çıktı. Sarı-lacivertlilerde sakatlıkları bulunan Giuliano’nun yerine Alper, Skretel´ın yerine Hasan Ali 11´de görev alan isimler oldu.
MEHMET EKİCİ 2 AY SONRA KADRODA
Fenerbahçe´de orta saha oyuncusu Mehmet Ekici sakatlığının ardından Trabzonspor maçıyla iki ay sonra yedek kulübesinde yer aldı. Ekici son olarak Süper Lig´in 12´nci haftasında oynanan Demir Grup Sivasspor maçının kadrosunda yer alıp 79´uncu dakikada ise oyuna dahil olmuştu.

Trabzonspor Fenerbahçe: 1-1 (Maç sona erdi)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Beklediğimiz gibi hakem takdir haklarını fenere kullandı. Skora etki edecek pozisyon olmadığı için devreye giremedi. Ama Trabzonspor' dan bir cacık olmaz. iki üç hafta sonra bizle oynayacaklar nasıl asılacaklarını biliyoruz.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Beklediğimiz gibi hakem takdir haklarını fenere kullandı. Skora etki edecek pozisyon olmadığı için devreye giremedi. Ama Trabzonspor' dan bir cacık olmaz. iki üç hafta sonra bizle oynayacaklar nasıl asılacaklarını biliyoruz.
Keşke farklı yenilsek dedim, bi kaos çıkar Aykut hoca ve Aiziz Yıldırım belki gider diye.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Keşke farklı yenilsek dedim, bi kaos çıkar Aykut hoca ve Aiziz Yıldırım belki gider diye.
Güzel bir bakış açısı ve doğru ama fenerin bu kadar eksiği varken yine sahasında yenemiyorsa bu Trabzonspor'dan hiç bir şey olmaz. Bu arada Ali KOÇ yakışır Fenerin başına. On numara adam.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Güzel bir bakış açısı ve doğru ama fenerin bu kadar eksiği varken yine sahasında yenemiyorsa bu Trabzonspor'dan hiç bir şey olmaz. Bu arada Ali KOÇ yakışır Fenerin başına. On numara adam.
Alır mı seçimi, arkadaş halka açık değilki bir şey diyemiyorum gerçek taraftar Ali Koç'a oy verir yani.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ne takdiri hocam ya alperin ayağına 2 kere bastılar kırmızı veremedi trabzona hakem bu maçı kırmızısız bitirip gideyimin derdindeydi

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Alper' de sarı veremedi ama.
Fernandao ya da kırmızı vermesi lazımdı belki salladığı iki tekme abdulkadire fazla gelmedi ama o giriş bile kırmızıydı ben taraflı söylemedim iki takımdan da birer kişi atılması gerekiyodu atamadı

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Fernandao ya da kırmızı vermesi lazımdı belki salladığı iki tekme abdulkadire fazla gelmedi ama o giriş bile kırmızıydı ben taraflı söylemedim iki takımdan da birer kişi atılması gerekiyodu atamadı
Yine de son zamanlara göre daha temiz maç oldu diyebiliriz. Hakem yine eyyamcı idi bana göre.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Yine de son zamanlara göre daha temiz maç oldu diyebiliriz. Hakem yine eyyamcı idi bana göre.
trabzon ilk yarı 3 pas yapamadı fener daha iyi ve diriydi ama oyun kuracak gol atacak adam yok malesef guliano nun olması lazımdı bu maçta ikinci yarı fener biraz düştü golüde yiyince trabzon gaza geldi haliyle dediğin gibi fenerin önemli 3 eksiği (guliano skertel jensen)olmasına rağmen kendi sahanda taraftarının önünde yenemiyosan senden bi cacık olmaz trabzon :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
trabzon ilk yarı 3 pas yapamadı fener daha iyi ve diriydi ama oyun kuracak gol atacak adam yok malesef guliano nun olması lazımdı bu maçta ikinci yarı fener biraz düştü golüde yiyince trabzon gaza geldi haliyle dediğin gibi fenerin önemli 3 eksiği (guliano skertel jensen)olmasına rağmen kendi sahanda taraftarının önünde yenemiyosan senden bi cacık olmaz trabzon :)
Yorumunuza aynen katılıyorum.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Yorumunuza aynen katılıyorum.
Quaresma penaltı değerinde ortalar yapıp taliscaya gol attırıyo bjk de gs de rodrigez 20 tane çizgiden top kesiyo gol attırıyo fenerin kanatları yok Allah yardım etsin aykuta millet eleştiriyo ama bu kadroyla başka bi oyunda oynatamazsın hocam bu dirar isla fenerin topcusu olabilir mi ya

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Quaresma penaltı değerinde ortalar yapıp taliscaya gol attırıyo bjk de gs de rodrigez 20 tane çizgiden top kesiyo gol attırıyo fenerin kanatları yok Allah yardım etsin aykuta millet eleştiriyo ama bu kadroyla başka bi oyunda oynatamazsın hocam bu dirar isla fenerin topcusu olabilir mi ya
Dirar ve İsla ilk geldiklerinde çok şişirdiler gördük hallerini, Aykut hoca iyi hocadır beğenirim kendisini bizim BEŞİKTAŞ' ta hoca olmasını ilerisi için isterim. Ama gelmez.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Dirar ve İsla ilk geldiklerinde çok şişirdiler gördük hallerini, Aykut hoca iyi hocadır beğenirim kendisini bizim BEŞİKTAŞ' ta hoca olmasını ilerisi için isterim. Ama gelmez.
Siz şenolu kaçırmayında hocam aykut biraz sistem hastası biliyosun hoş beşiktaşta ki kadro aykutta olsa bundan çok daha iyi futbol oynatır eminim

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Siz şenolu kaçırmayında hocam aykut biraz sistem hastası biliyosun hoş beşiktaşta ki kadro aykutta olsa bundan çok daha iyi futbol oynatır eminim
Şenol hoca bizde emekli olacak emekli olduktan sonra Aykut hoca gelsin isterim valla