Haber Deprem sonrası bir rezil arz talep ilişkisi, sözde serbest piyasa haberi

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,238

Sözlükte okudum haberi, bu iş çığırından çıktı seçim sonrası bu tiplerin yargılanması çok büyük ceza alması lazım zaten 2022 başından beri böyle yaşıyoruz bide deprem sonrası, artık cılkı çıktı.

Son düzenleyen moderatör:

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Borsa kitlenmeliydi tek bir ilde olan deprem sonrası(99depremk) 9 gün durdurulan borsa 10 ilin etkilendiği depremde kapatılmalıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahsettiğim beton fiyatları ile ilgili

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,565
Bunları alıp meydana asacaksın 1 gün boyunca. İbret olacak herkese. Rezillere bak. Cidden artık yeter. Sahte Afad yardım web sitesi yapanlar mı dersiniz, fahiş fiyatlar ve zamlar mı? Adalet düzgün uygulanmıyor Türkiye'de. Hükümetin çok daha katı olması gerek. Ülkenin bu halde olmasının bir sebebi de kurallara uyulmaması.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu haber gene yalan çıktı.

Anında ekipler fırına gitmişler. Ve fırın ufak ekmek satmayıp sadece büyük ekmek satıyormuş.

GRAMAJI YÜKSEK YANİ.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Kemal kılıçdaroğlunun twitter hesabımı hacklendi? Böyle zor durumda gezi gibi kalkışma çıkarmayamı çalışıyor? Sinirlerim tavan yaptı. :mad:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Kemal kılıçdaroğlunun twitter hesabımı hacklendi? Böyle zor durumda gezi gibi kalkışma çıkarmayamı çalışıyor? Sinirlerim tavan yaptı. :mad:

Ne yazık ki ucuz siyaset peşinde gene KK :(

Bu tarz acılı günlerde bile siyaset kovalıyor. Bir başkan adayı olacak diye yapmayacağı yok yani. Yuhhh diyorum başka bir şey demiyorum.

Her yaptığı iyiliği gösterip gel tutukla flan ne kadar saçma bir siyaset anlayışı.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,565

Muharrem İnce'yi gördün mü? Allah sabır versin millete.